Silničáři budou sto dní opravovat průtah Pískem. Motoristy čekají omezení

Silnice I/20 v Písku. Autor: User:Chmee2, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1690066Silnice I/20 v Písku. Autor: User:Chmee2, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1690066

Na vytíženém čtyřpruhovém průtahu Pískem se tranzit mísí s místní dopravou, neboť úsek propojuje i části města.

6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Honza

Celý Písek je rozkopaný, jedna ulice už druhý rok! Není pořádně dodělané nic, lokální opravy mají příšernou kvalitu. Už teď je dojezd IZS značně zkomplikován a prodloužen, co teprve po uzavření obchvatu? Systém objížděk je postavený na hlavu a i místní se někdy nevyznají. Když k nám přijedou turisté a známí na návštěvu, bloudí a naše nádherné město nesnášejí. Těžko jim vysvětlím současnou situaci. Jako patriot se někdy stydím, v jaké šaškárně žiju.

medvěd

100 dní – to zkoušíte , co místní vydrží ? Nejlíp by bylo, kdyby pořádná silnice nekončila před Pískem a potom nebyl slepenec až do ČB. Proč pořádnou rychlostní silnici neprotáhnou až do Budějovic ? Jak chcete mít pořádnou infrastrukturu, když jen oprašujete současné polní cesty? Potom se nedivte, že jsou bouračky a nervozní řidiči dělají chyby !

Cestující, teď ale doma

Zkouška, co místní vydrží? Byli by místní radši, kdyby se žádná silnice neopravovala?

Radek

No to se máme na co tesit

A A

Nevíte vlastně, kdy byl tento průtah postaven?

Pavel Mauric

Řekl bych, že někdy na začátku 90. let.