cargo

Sichuan Airlines začaly prodávat lety mezi Prahou a Curychem, ceny příliš neoslní

Airbus A330 společnosti Sichuan Airlines v Praze. Foto: Letiště PrahaAirbus A330 společnosti Sichuan Airlines v Praze. Foto: Letiště Praha

Letecká společnost Sichuan Airlines spustila prodej letenek na svou novou linku mezi Prahou a Curychem. Spojení, které mělo začít už

Letecká společnost Sichuan Airlines spustila prodej letenek na svou novou linku mezi Prahou a Curychem. Spojení, které mělo začít už v květnu, spustí nakonec 23. června. Jde o prodloužení linky mezi čínským Chengdu a Prahou.

O startu linky informoval jako první server RoutesOnline. Podle letového řádu přiletí Airbus A330 z Číny ve středu a v sobotu v 6.50 do Prahy, v 8.25 odlétne do Curychu, kde bude v 9.55. Zpět poletí v 11.25, ve 12.55 je v Praze. Do Číny poletí zpět v 15.00.

Sichuan Airlines dosud své letadlo v Praze po příletu nechaly stát více než sedm hodin, teď ho nově využijí pro let do Švýcarska. Půjde o jednu z mála linek z Prahy, u které lze při letu po Evropě využít širokotrupé letadlo. V letovém řádu počítá s nasazením A330 jen ČSA u některých letních letů do Barcelony, pravidelné létá z Prahy do Bělehradu také čínský Hainan.

Sichuan Airlines nenasadily zatím na trasu příliš atraktivní ceny. Nejlevnější zpáteční letenka vychází na 6130 Kč.

Tagy Praha - Curych Sichuan Airlines
1 komentář