Dopravci Komerční sdělení Železnice Železniční průmysl

Setkání firem a odborníků v oboru kolejové dopravy: RAIL BUSINESS DAYS

Pozvánka na konferenci Rail Business Days

RAIL BUSINESS DAYS je prezentací firem a institucí v oboru kolejové dopravy s mezinárodním přesahem.

Koná se od 18. do 19. listopadu 2020 v Kongresovém Centru Praha.

Svým konceptem je to výjimečná a moderní akce. Nabízí příležitost pro setkání výrobců vozů a komponentů pro kolejovou dopravu, provozovatelů, vývojových a výzkumných subjektů, veřejných dopravních institucí, odborníků a médií. Celý koncept, v ČR prozatím ne příliš rozšířený, vychází z podnětů firem a institucí a obtížných podmínek letošního roku. Také v oboru kolejové dopravy vnímáme útlum obchodních aktivit a komunikace, což ve velké míře ovlivnilo právě nesetkávání se na veletrzích a výstavách, které byly s ohledem na situaci rušeny či přesouvány.

Prezentační B2B zóna zajišťuje vystavovatelů i návštěvníkům místo pro obchodní jednání, posílení obchodních vztahů a prezentaci firem i produktů.

Konferenční část RAIL BUSINESS DAYS je moderní moderovaný koncept, jehož podstatnou součástí je živá diskuse účastníků. Konferenční část bude živě přenášena na vlastní platformě RAIL BUSINESS DAYS, což umožní široké odborné veřejnosti vzdálené připojení do diskusí a sdílení informací, které mohou být pro účastníky užitečné. Vstup do živého přenosu je možný pouze na základě registrace a speciální online vstupenky.

V neposlední řadě akce nabízí také neformální setkání s obchodními partnery na večerním rautu s programem.

„Těší nás velký zájem z řad firem v kolejové dopravě, institucí i odborných škol. Jsme rádi za záštitu ACRI – Asociace podniků českého železničního průmyslu, Ministerstva dopravy a průmyslu a Svazu průmyslu a dopravy,“ vyjádřila se ředitelka RAIL BUSINESS DAYS Monika Svobodová.

Další informace jsou na stránkách konference.