Šéfka pardubického letiště zůstává, odměny za nové linky ale nedostane

Boeing 737-800 společnosti Ryanair po přistání v Pardubicích z Alicante 6.7. 2020.Boeing 737-800 společnosti Ryanair po přistání v Pardubicích z Alicante 6.7. 2020.

Pardubice a Pardubický kraj napumpují do firmy dalších šestnáct milionů korun.

Zpět na článek
30 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vilém

Komedie. Co lidi z PED (a na koho) vědí?

Mirek Dušín

Pokud je mi známo, tak osobou zodpovědnou dle regulí ÚCL je pan Ing. Vít Málek, nikoliv paní ředitelka.

Franz

Každopádně dobra práce, p. Sůra
Hanička může brzo připravovat prezentace zase v jiné firme 🙂
Tohle bylo super zašívárna

chris

Pane Sůra, věřme, že tomu tak bude. Ostatně nebýt zejména zdopravy, tak se veřejnost nedozví, co se děje za nechutné praktiky na letišti v představenstvu v tandemu Šmejkalová a Juchelka (alias já na tebe, ty na mě), aneb vlastní hlasování Šmejkalové pro své obrovské odměny za její naprosto vylhané účasti na nových linkách, nové luxusní auto, atd. v době kdy by již bylo letiště dávno v likvidaci, nebýt stále větších dotací z veřejných prostředků. Šmejkalová si na sebe stáhla klíčové role právě proto, aby byla obtížněji neodvolatelná, což bylo cílené a svědčí mnohé o dalším jejím chování a zahnízdění. To… Číst vice »

Čtenář

Hana Šmejd-call

Pavel Syrový

Dobrý den, po přečtení tohoto příspěvku si dovolím napsat i já svůj názor. Vidím, že politikům nevadí, kam se peníze z veřejných rozpočtů dotují, a naprosto je jim jedno, že tímto dali paní ředitelce možnost dělat si z nich „dobrý den“, protože už si tak dovolí naprosto všechno a oni jen budou posílat a posílat peníze a bude se usmívat, jak je opět převezla! Skoro bych navrhoval podpořme tedy paní ředitelku v jejích chování a dejme jí kariéru, udělejme anketu, složme se na nějakou první cenu s pojmenováním „Nejhorší manažerka v ČR“, protože ona by dostala první cenu za svou… Číst vice »

Novotny

Kdyby radeji penize daly do jinych veci. Napriklad do opravy silnic nez do neperspektivniho letiste. Ani se neptam kolik ta pani bere zakladni plAt. To uz se tu nepise. Skoda mluvit

Pavel Syrový

Už to tu psali…150 000,- Kč hrubého měsíčně + pravidelné čtvrtletní odměny, tuším 250 tis.

EBA

ma 70 měsíčně

chris

…k tomu bonusy a nové autí v plné palbě, luxus na to, že dovedla letiště do černé díry. Nechat tuhle tetku řídit letiště byl obrovský omyl. Výsledky jsou jednoznačné, propady do černé díry. Být v soukromém sektoru, tak už je dávno mimo.

Lektor

Nechápu jak státní instituce můžou takhle vyhazovat miliony za nesmyslné ztrátové provozy.

Spálená tlumivka

Víte, jak to lokálnímu politikovi načechrá ego, když může psát, že „jeho“ město má mezinárodní letiště, zatímco k severnímu rivalovi létají leda ultralighty?

tom

A co by mělo jiného do „Mechova“ lítat…..:-)

Jiří Kocurek

Aby běh letiště stál a padal na jedné jediné osobě mi přijde poněkud riskantní.

Spálená tlumivka

Anebo způsob, jak si člověk zajistí, že ho při sebevětším průšvihu nemůžou vyhodit, protože bez něj by to museli okamžitě zavřít.

Dorota

Takže předhodit úřadu návrh na novou odpovědnou osobu, počkat na schválení a je čas udělat pá pá.

petr 5

A letištěm se rozeznělo radostné Múú..

chris

hrůza, tetka z Prahy si tam bude hovět a letiště je na dně….máte v Pardubicích pěkný bordel.

Jaaaa

Tomu říkám bordel po česku. To nejde změnit za týden?

chris

To je síla ! Obrovské propady, nulové chartery, za její éry letiště ztratilo veškerou klientelu z Ruska, spojení ze západní Evropou neexistuje, propady v desítkách milionů. A ještě si pořídí super auto za téměř milion, hlasuje si pro odměny ve výši téměř čtvrt milionu – fakt neuveřitelné. A na židli bude sedět pořád….

Alex

Aniž chci paní ředitelku hájit, tak je třeba být objektivní….chartery z Ruska skončili jednak po krizi na Ukrajine, druhak po uvolnění pravidel pro lety mezi ČR a Ruskem, když mohlo začít létat více ruských společnosti do Prahy (tehdy Transaero).

chris

…při nástupu neustále vykládala jak nezbytně a strašně nutně potřebuje nový terminál a potom jak to všechno zvedne a jak bude maxi super….a letiště je kdesi v černé díře. A stále samé výmluvy a výmluvy, dokola….

Alexandr Mikulka

Měl bych vůči bábě nenažrané tisíc výhrad, ale co že je to za super auto téměř za milion? Já mám auto za 1,2 miliónu a je úplně obyčejné. Ono není všechno nad Loganem „super auto“.

chris

V době, kdy zaměstnanci jsou rádi, že vůbec dostanou stravenky …a o tom autě se již psalo dost. Přitom stále dokola bláboly o úsporách? Na letišti se šetří i hajzlpapírem…o to jde. Nenažranost, ale vlastní výhody v maximu. Pít nejlepší víno a kázat o vodě. Tahle tetka z Prahy dovedla letiště na dno.

tom

Vrána vráně oči nevyklove

EBA

odpovědnou osobou za letiště z pohledu Úřadu pro civilní letectví??? to vůbec není pravda, manager bezpečnosti to má na sebe už dávno!

Roman

Doporučuji nastudovat danou legislativu (https://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?uri=CELEX%3A32014R0139) a potom něco psát!

tom

tak má pravdu EBA nebo ne? Nerozumím vaší odpovedi p. Sura, zda má pravdu EBA nebo Roman.

Děkuji