Rychlík Dyje se na jeden den vrací na koleje, pořadatelé oslav ve Znojmě zveřejnili další detaily k sobotní akci

Rychlík ze Znojma do Prahy u Moravských Budějovic 1. 4. 1990 (autor M. Večeř)Rychlík ze Znojma do Prahy u Moravských Budějovic 1. 4. 1990 (autor M. Večeř)

Součástí oslav výročí trati Jihlava - Vídeň bude i jízda nákladního vlaku s pískem.

8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Hanz00

Máte aktuality z cesty?

Ondra

Nevíte jak se daji koupit jízdenky? Pouze na místě nebo je možné je koupit předem? Díky

bkv

A přitom je to tak jednoduché… Stačí se podívat na stránky https://www.svd-jzm.cz/ a přečteš si „Jízdenky budou prodávány po nástupu přímo ve vlaku. Pro zájemce a sběratele bude vyrobeno 550 ks historických lepenkových jízdenek, které budou k dostání za 10 Kč/ks u vlakové čety rychlíku. Do vlaku je možný výstup a nástup cestujících ve všech stanicích a zastávkách, které jsou uvedeny v tabulce níž. Rezervace jízdenek na jízdy rychlíkové soupravy Zájemci o podporu této akce si mohou v předprodeji zakoupit jízdenku do 1. třídy, která bude vyhrazena především partnerům a sponzorům. Jízdenka bude včetně rezervace místa a cestující obdrží nápoj… Číst vice »

Pavel

Dobre rozhodnuti hezka oslava vic takovych akci….

Pavel Bláha

Fakticky to není žádná oslava, ale nostalgická akce fanoušků a zaměstnanců železnice a jejich vzpomínání na staré „dobré“ časy.

Pavel Skládaný

Co tady děláte, Bláho?

Lech Malý

Jak to souvisí s článkem?

Pavel

A budou i společné oslavy s první části tratě?
Tady jsou oslavy čtyřdenní od 29. října do 1. listopadu 2021. Slaví se totiž nejen 150 let Österr. Nordwestbahn, ale i 111 let lokální tratě Retz – Drosendorf. Jízdy zajišťují parní vlaky.