cargo

Ryanair začne létat z Pardubic do Alicante třikrát týdně

Boeing 737-800 společnosti Ryanair přistává v Pardubicích. Foto: Letiště PardubiceBoeing 737-800 společnosti Ryanair přistává v Pardubicích. Foto: Letiště Pardubice

Podle rezervačního systému počítá Ryanair s lety každý den také mezi Brnem a Londýnem.

Zpět na článek
28 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Apex

Tak hlavně to ukazuje na to, že na regionálních letištích vůbec nemají dosah na to, co a jak často se bude létat… O všem si rozhodují letecké společnosti, které zajímá jen to, kolik jim kdo přispěje na snížení nákladů….

Tomas

Skvělé zjištění … ale to letiště neměla nikdy… Ti jsou jen poskytovatlé služeb.,

Vždy mě pobaví (většinou tedy mainstreamoví) novínaří, když píšlou, že “ letiště XXXX zahájí provoz do YYYY provozované společností ZZZZ.“ 😀

Honza

Určitě ty letadla budou narvaný a budou se stát fronty, aby lidi letěli do Alicante…
Nebo naopak.

Hans

chlapče, ty budeš vážně expert 🙂
loni a předloni byly fakt narvaný, za ty prachy luxus ..
Je to super letiště v Alicante, i pro ty největší šetřílky, můžou jet sockou až na pláž..
Však v létě už bude klid, covid klesne už jen díky teplotám jak loni

Šejdr

V létě hlavně bude čtvrt roku do voleb, většina národa bude na nějaká opatření kašlat (jako že to nemalá část lidí má na háku už teď), proočkování národa bude podle nových odhadů naplánovanáno do roku 2029, preference koblihářů budou klesat, a tak se to maximálně uvolní, aby si tí lidé mohli zaletět na pláže pod slunečníke, případně šnorchlovat se žraloke.

Pavel

Tak to má Babiš teda dlouhý prsty – po celém světě. Takže jak mu po klesnou preference, tak rozvolní celý svět, jo? 😀 Už to nehul, chlapče.

Šejdr

Je fajn, že máte přesnou představu, jaké následky má hulení. Ale trapně jste se seknul, já na rozdíl od vás drogy neberu, dědo.

beija

No, ta BCN není žádná tragédie, jsou i jiná španělská města a s lepší atmosférou. 🙂 BCN bývala v letech před covidem přecpaná turisty a je otázka, zda vedení města neudělá nějaká opatření, aby tam jezdilo turistů méně, třeba i v návaznosti na covid, až odejde..

Liboros

BCN byla zajímavá nejen pro milovníky majestátních bazilik, ale i pro fanoušky katalánské kopané.

marseillan

Proč to takhle dělají ?

Tomas

jako resit v tuhle chvili kdo bude odkud litat a kolikrat je celkem cire fantazirovani …

nechci byt pesimista, ale mam obavu, ze v dubnu ani v kvetnu nikdo jikam litat nebude.

RHood

Si myslím rovněž.

Marťas

Naplánovat se lety nějak musí. Vy už taky určitě přemýšlíte, kam pojedete na dovolenou / na prázdniny.

Jarka

Dost zbytečný přemýšlení!

Šejdr

Jak pro koho.

Viki

Já teda nepřemýšlím, je to nesmysl platit za dovolenou která nebude a pak tahat peníze z někoho nazpátek.

Tomas

Ne. proč bych nad tím přemýšlel? Nad tím budu přemýšlet, až bude jasno kdy a kam se bude dát smysluplně cestovat, okamžik mezi nákupem a odcestováním na dovolenou nemusí být větší, než dva týdny.

Teď jsou úplně jiné starosti.

Bob

Tak se podívejte, kolik lidí teď létá do Egypta nebo Bulharska. Nebo těch pár letů do Albánie kolem Vánoc, jak byla plná. Na to, jaká je doba, je to slušné. Madeira na jaro se taky prodává slušně atd.

Pavel

Ono jich zase tak moc není, když vezmete v potaz počet obyvatel naší země. Navíc se lítá jen z Ruzyně. Takže bych zas takový optimista ohledně současného počtu českých turistů nebyl. Ono většina lidí má teď jiné starosti, než přemýšlet, kam teď letět do tepla.

Šejdr

Morava létá z Katowic.

Tomas

No, do Bulharska ted nelítal skoro nikdo, a i to už skončilo (povinnost covid testů) a do toho egypta… to už je jen takový poslední záblesk (a taky žádná masovka). za měsíc nebudeme cestovat nikam. Budeme rádi, když se to před létem aspoň trošku srovná.

avijan

Jeví se to tak, že činovníci Ryanairu už přesně vědí, jak a kde bude COVID-19 ouřadovat… Nechte na hlavě.

Tomas

coze?

Ivan

Před chvílí toto ještě platilo, ale teď už ne. Ryanair do Alicante bude létat od dubna pouze 1 týdně, další měsíce 2x, Ostrava stále zůstává se 2 lety, ale Brno bude mít linku do Londýna až od května – 2 x týdně, o letních prázdninách se počet zvýší na 4. Ryanair to stále mění, večer může platit zase úplně něco jiného než teď.

Robert

Asi by stálo za to počkat až Ryanair dokončí úpravy a pak až psát článek. Ostatně je v textu je zmíněno, že letový řád se teprve finalizuje.

Petr

„Finalizuje“ znamená: čeká jestli z letišť a regionálních vlád vymáčkne ještě nějaké socialistické dotace

Pavel

Potvrzuju, je to tak, jak píšete, díval jsem se právě na ten jejich rezervační systém. Ono je to ještě docela brzo, kdoví, co bude za měsíc dva, ne tak v létě. To se ještě x-krát změní, rýna dělá změny v leťáku klidně týden před odletem. Klasika. Jen to Brno..no, počítali jsme, že se to od dubna rozlítá a teď až v květnu..

Sebastian

Ryanair stále upravuje letový řád. Brno – Londýn už není plánován s každodenní rotací.