cargo

ŘSD vypsalo opět dvoumiliardový tendr na silnici I/68. Levně se stavět firmám nechtělo

Vizualizace silnice I/68 Třanovice - Nebory. Foto: ŘSDVizualizace silnice I/68 Třanovice - Nebory. Foto: ŘSD

Ředitelství silnic a dálnic zkouší na druhý pokus vysoutěžit dodavatele více než pětikilometrového úseku silnice I/68 Třanovice – Nebory v Moravskoslezském

Zpět na článek
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
lokodepo

Pane Sůro, jste schopen doložit své tvrzení, že firmy šly pod cenu? Jestli ne, proč takovým žvástem matete čtenáře? Já měl za to, že ZDOPRAVY.CZ je seriózní platforma, kde se nepoužívají nepodložená tvrzení a doměnky.
Že na trhu nejsou lidi a materiál přeci neznamená, že firmy nutně musely jít pod cenu. Faktorů je tady přehršel. Stačí, když nabídku podají s minimální marží, a když se během těch několika měsíců výběrového řízení situace na trhu vyhrotí natolik, že i z té minimální marže by jim skoro nic nezbylo, tak nemají důvod do toho jít, když si vydělají na jiné stavbě.

milanek

Tak tohle zní děsivě, já mám tedy za to, že když neměli exekuční titul na vykizení, tak té paní vstoupili do obydlí a to je jaksi trestný čin, i kdyby bylo ŘSD třikrát vlastníkem.

Pavel K.

Držím Vicherkovým palce při sporu s ŘSD. ŘSD se v tomto konkrétním případě chová jako dobytek. Stará paní musela být dost vystresovaná, když ji neprávem přišli vystěhovat. Měl by za to nést zodpovědnost konkretní úředník na ŘSD a ne aby se to spláchlo odškodněním od státu z našich daní.