cargo

ŘSD bude opravovat spojnici D6 a D7, vybralo stavební firmu

Silnice I/16. Pramen: ŘSDSilnice I/16. Pramen: ŘSD

Opravovat se bude úsek silnice, který z části leží na průtahu obcí Hvězda.

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Insider

2km za 159 dní? To bude cvrkot… :-/

Jiří Kocurek

ČEŽ ví, co se tam bude překládat, než se vůbec začne na silnici dělat.

Olin

V klidu chlapci, v klidu… To je na ŘSD ale opravdu cvrkot. Je to tak 5 let dozadu a na i/23 (tedy relativně důležitá státovka mezi Brnem a Budějkami s hustým provozem, hlavně ve všední dny) v obci Zastávka u Brna se opravoval mostek přes potok Habřina (no…, potok…, když by se do toho člověk vy…cal, tak zdvojnásobí průtok), ale opravdu mosteček/propusteček + nějaký 10 m tepichu vozovky. Třičtvrtě roku, jen to hvízdlo… Ani ty cikány opírající se o lopaty tam nebylo vidět. Zato cedulu s tlemícím se smajlíkem „Musíme to udělat“ a „Technologická přestávka“ byli opucovaný pořád. P.S.: Nedalo… Číst vice »

Jiří Kocurek

V tom případě má máslo na hlavě také prováděcí firma.

Zlámalík

Jojo, mám to tam odstáto… Taky výživná byla oprava asfaltu na D1 mezi km 190 a 194. tři čtvrtě roku na 4 km asfaltu. Bez toho, že by se něco udělalo pro plánovaný třípruh, naopak se protihlukové stěny vydláždily a ťuťu ňuňu upravily aby to stálo hodně peněz. Naproti tomu teď Metrostav položil 10 km pásu Děvět křížů- Ostrovačice za pouhé tři týdny (budiž, za čtyři i s dodělávkama).

mic

A co takhle přeložit trasu mimo obce?

Josef

Tady to asi nemá zatím smysl. Průtahy jsou široké, tolik aut tu nejezdí. Spíš se divím, že se nepostaví obchvat Kačic ad. Na této trase.

Jarda Š.

Kačice, to je II/236, tedy krajská silnice a Stč. kraj nestaví ani důležitější obchvaty.

kubisek

Zase taková strašná intenzita zde není. I když je pravda, že některé úseky by si to zasloužily spíš z hlediska (ne)bezpečnosti.