Rok dlouhá oprava v Děčíně je u konce. Nový most přes Labe je opět plně průjezdný

Opravený Nový most v Děčíně. Foto: Město DěčínOpravený Nový most v Děčíně. Foto: Město Děčín

Most je otevřen o měsíc později, než byl plán. Důvodem je deštivé počasí.

Zpět na článek
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vladimír

Tyršův most postavila Škoda Plzeň v roce 1933. Od prvního nýtu po přestřižení pásky jí tenkrát trvalo 10 měsíců! „Koně, pára“ a pracovití a šikovní lidé… 50 let už se na něj koukám z okna a větší odstávku si nějak nepamatuji…? Nedávno kdesi zavírali most z roku 1996, byl v havarijním stavu a vyžadoval generální opravu (ni na ty komunisty se to nedá hodit) Je k tomu třeba něco dodat?

Vaclav

Na jak dlouho zase na 6 měsíců než to začne praskat a dělat se díry

Vladimír

Praskat do bude až za rok. Za půl začnou dělat obě druhé poloviny, protože nevěřím, že to takhle zůstane. Nicméně si nemyslím, že takto nadměrné zatěžování vždy jedné poloviny tomu mostu prospívá? S tím asi při stavbě nepočítali, ani se současným počtem vozidel. Ale mohlo to dopadnout hůř, třeba jako luxusní část Teplické od nádraží k divadlu. Kdo tohle převzal…?

Jindra Matoušek

Celou I/13 by to chtělo udělat, jezdím po ní, a nic moc teda

Milan

Jsou tu Fake reklamy na hubnutí. Podvod?

Martin

Proč se všude píše, že oprava je už komplet hotová? Od výjezdu ze Starého Města, směr Teplice, jsou stále staré záplaty a už několik dalších děr v asfaltu!

Zapa

Já to taky nechápu. Vždyť se udělala půlka mostu, pravda ta horší. Nad vodou se na to ani nesáhlo.

Láďa

Tenhle most je snad zakletý, furt se tam něco dělá a opravuje

kix

přesně tak, pokaždé co navštívím děčín tak je v provozu jen půlka

Zapa

Ono se tam furt něco dělalo právě kvůli tomu v jakém byl stavu. Pokud se muselo až do betonu a místy hodně hluboko, tak neustálé látání děr asfaltem bylo opravdu k ničemu.

Jiří Kocurek

Což také něco vypovídá o kvalitě zhotovení.

Otto

Spíš by měl zajímalo, jak dlouho to vydrží – když se dělají takové akce, tak se mluví o životnosti 50+ let a za 15-20 se to opravuje znovu…

Vladimír

Ono… Na začátku té zakázky je na to taky pěkných pár grošů připravených. Ale než to cestičkami doputuje ke konečnému zhotoviteli, jste rád, že tam vidíte 2 UNC, parní válec a 6 chlapů s lopatou. O materiálu raději nemluvím.