RegioJet zrušil bez náhrady čtyři rychlíky mezi Brnem a Bohumínem, firmě chybí personál

RegioJet v Hranicích na Moravě. Foto: Miloslav Volek / Flickr.comRegioJet v Hranicích na Moravě. Foto: Miloslav Volek / Flickr.com

Firma za zrušené spoje nevypravila náhradní autobusy.

Nepříjemné překvapení čeká dnes některé cestující na lince R8 mezi Brnem a Bohumínem. Společnost RegioJet zde dnes bez náhrady zrušila celkem čtyři spoje.

Vyplývá to z rezervačního systému firmy i údajů na informačních tabulích Správy železnic. Zrušení potvrdil mluvčí RegioJetu Aleš Ondrůj.

„Bohužel kvůli souběhu vysoké nemocnosti a dovolených se tyto spoje nepodařilo obsadit vlakvedoucím a nemohli jsme je vypravit. Omlouváme se za komplikace, mrzí nás to a situaci intenzivně řešíme,“ řekl Ondrůj.

Jde konkrétně o spoje číslo 1103 (odjezd 6.02 z Brna), 1110 (odjezd 9.28 z Bohumína), 1117 (13.02 z Brna) a 1124 (16:28 z Bohumína). Spoje nejsou nahrazeny autobusy, na informačních tabulích na nádraží je pouze informace, že vlaky nejedou. Jízdenky na ně koupit nelze. Na zítřek jsou zatím v prodeji všechny spoje.

RegioJet na lince R8 jezdí každou hodinu, cestující ze zrušených vlaků tak musejí čekat hodinu na další přímý spoj. Důvodem zrušení může být nedostatek palubního personálu.

Tagy Linka R8 Brno - Bohumín R8 RegioJet seznam
535 komentářů