RegioJet ukončil další mezinárodní linku, přestal jezdit do Rumunska

Autobus Irizar i8 v barvách RregioJetu. Autor: RegioJetAutobus Irizar i8 v barvách RregioJetu. Autor: RegioJet

Společnost RegioJet vyškrtla ze seznamu zemí, kam jezdí její autobusy, další zemí. Po dvou letech firma zrušila linku z Prahy

Zpět na článek
19 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek

Ze zprávy jsem mírně nervózní, asi by mě v životě nenapadlo jet do Temešváru a ještě autobusem, ale z autobusů Jančura vydělával na vlaky, takže se mi redukce autobusového byznysu SA moc nelíbí… 🙁

Vaclav

Dobrý den, nemate nekdo info, proc od Student Agency uteklo v nedavne dobe tolik letenkaru?

Petr

Tykráso já už se nemůžu dočkat, až se do Budapešti půjde dostat vlakem bez 7hodinového okopávání kotníků s cestujícím sedícím naproti. A jestli k tomu přihodí nějaké návazné autobusy, tak to bude vůbec paráda.

Leoš Konečný

Takze Irizar 245 ktery to jezdil pujde na nejakou jinou linku

Aleš Stuchlík

Cesta autobusem do Rumunska není moc lákavá. Kdyby byl v Budapešti garantovaný přestup mezi autobusy a vlaky, asi bych to využil.

Jedine vlaky

Zajímavé. Pěkný článek.

Twix

Zajímalo by mě, jaká byla cílová klientela této linky. Zrovna po této trase to docela dobře jde vlakem. A do vzdálenějších destinací existuje z Temešváru celkem slušné letecké spojení.

Jiří Kocurek

Řekl bych, že to jsou osobní data daných cestujících. Byli-li to platící cestující, kteří nedělali problémy, tak je to asi jedno.

Twix

To jsme si asi nerozuměli, mě jen zajímalo na jaké cestující toto cílilo resp. kdo s tím nejčastěji jezdil. Neměl v tom být nějaký negativní podtext. Odpovím si sám, podle té frekvence a dnů to mohli využívat západněji pracující/studující Rumuni co jeli domů na víkend.

Leoš Konečný

Právě že moc ne, tím že tuto linku využívali cestující hlavně do Budapešti, tak těch Rumunů asi moc nejezdilo

LiborV

Do Temešváru jezdí přes Prahu Flixbus.

Radek Janata

Který je mezi Rumuny mnohem známější. Co si budeme povídat, Regiojet má značku vybudovanou pouze v ČR.

Leoš Konečný

No to nemate taky pravdu – Regiojet vyuzivaji hodne cizinci na linkach do Vidne, Berlina, SK a hodne cizincu do Krumlova. Byl tady davno pred trapnym Flixem

Marťas

Dobře? Jediné spojení Timisoara – Praha je v 7:30 se 2 přestupy nebo 1 přestupem a přesunem po Budapešti. Odpolední varianta je riskantní kvůli krátké přestupní době v Budapešti (35 minut).

LiborV

V 7:45 odjíždí z Prahy hlavního nádraží linka 962 do Timisoara Normandia. Mělo by jít o linku jedoucí z Berlína. Jedná se o přímý spoj v systému Flixbus. Dopravcem je společnost Tours Claus Srl.

LiborV

Podívejte se prosím na přímou linku Flixbusu. Odjíždí z Temešváru v 8:05.

Gajda

Já jí jednou jel kouknout na Szeged, jen jako českej turista. Ale to se jezdilo ještě 2x týdně. Ač podle jízdní doby jsem v tom viděl utrpení, uběhla ta cesta nakonec úplně pohodově. A autobus byl naplněnej z Budapešti celejma 8 lidma a to si myslím, že zůstalo bohužel dlouhodobě. Všichni češi, z Szegedu pokračovali už jen 3 lidi do Aradu.
Další linka co dle mýho spěje k úspěšnému ukončení je Lyon po aktuální redukci na jeden spoj týdně

Zdeněk

Linkan od začátku jezdila 3x týdně, posléze 2x a až cca poslední rok jednou týdně.

Zdeněk

…od spuštění linky se jezdilo 3x týdně, posléze 2x a až poslední rok se jezdilo jen jednou týdně.