RegioJet prodává své odstavené jídelní vozy

Jídelní vozy WRmz, RegioJet, Praha-Smíchovské nádraží, foto: Zdopravy.cz/Josef PetrákJídelní vozy WRmz, RegioJet, Praha-Smíchovské nádraží, foto: Zdopravy.cz/Josef Petrák

Sedm jídelních vozů, které přes dva roky nepoužívá, prodává soukromý dopravce RegioJet. Firma se rozhodla je prodat, protože už nezapadají

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Tonek

Jidelnak se Jančurakovi nevyplatí,zaplatit 3 lidi není málo a 70 míst ve vagónu X jízdné to je přece pochopitelné, nic dotovat zesvětlení nebude.Pan Bu zaplať, že je vozí ČD, VYBORNE JIDLO, SERVIS A HLAVNĚ V KLIDU A POHODĚ SI TO UŽIJEME, TONEK

František

Chápu to tak, že se Regiojet zaměřuje na zákazníky, kteří upřednostňují rychlé občerstvení, kávu zdarma a zábavu. Lidé, kteří se raději v klidu a odděleně od ostatních řádně najedí, mohou nadále využívat služeb Českých drah.

K.S.

Spíš se jim nechce courat přes celý vlak, navíc asi krom nějakého expresu do Košic tu není taková relace kde by se ten jídelní vůz uživil.

Michal

Na Ostravu ho „uživíte“ (=černá nula), chce to trochu propagovat, např. nabízet lidem s oblibou špajzáku místa v přilehlých vozech. Uživil by se i na Brno, nemluvě o Vídni… některé hodiny jsou samozřejmě silnější.

Jestli to neprodávají kvůli technickému stavu a nutnosti obrovských investic, tak bych si s těmi špajzáky na jejich místě ještě trochu pohrál. Zmiňované ČD kvalitu výrazně posunuly a i ta gastro-story a sezonní nabídky mají docela úroveň.

František Vaněk

Myslím, že lidé jídelní vůz preferovali, ale prostě vůz si na sebe nevydělá, tak je prodělečný a to je celé proč se jich Regiojet chce zbavit.

Pavel Šmídek

Taky škoda, jídeláky mám rád,

Michal

Škoda, přeškoda. Plnohodnotný špajzák ničím nenahradíš. 🙂

V.S.

to je pravda ale ak tam substrát nechce….

Michal

Já tam teda chci – ovšem mojí domovské trati jezdil poslední špajzák někdy v roce 2008 na Plečnikovi.