Qantas požádal své manažery o pomoc se zavazadly, vrcholoví zaměstnanci se ujmou práce nakladačů

Boeing 787-9 Dreamliner ve speciálním nátěru ke 100. výročí od založení letecké společnosti Qantas. Foto: QantasBoeing 787-9 Dreamliner ve speciálním nátěru ke 100. výročí od založení letecké společnosti Qantas. Foto: Qantas

Firma hledá minimálně stovku dobrovolníků, pomáhat budou až tři měsíce.

Zpět na článek
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jindra

Pes bude zakopaný v té divné poslední větě, která se dá vyložit různě. Jestli tím chce říct, že každý si má vzít dovču nebo dokonce neplacené volno a jít dobrovolničit, je to blázen. Jestli tím chce říct, že po tu dobu neočekává, že budou makat naplno jako manažeři, protože je priorita jinde, tj budou brát plný plat a vedle toho makat 4-6 hodin na handlingu, je to super a věřím, že se jich najde dost. Sám bych to bral hned, ono je to i cenná zpětná vazba a v některých nadnárodních firmách standard, že určitý počet hodin v roce musí… Číst vice »

Zlámalík

„Neočekává se, že byste se rozhodli pro tuto roli vedle svého plného pracovního úvazku…“
To se myslí jak? Vezmu si dovolenou a půjdu na brigádu? No proč ne.

H.O.

Super, aspon si to vyzkousi 😀

Jan

Tak schválně, kolik manažerů se neštítí fyzické práce, respektive nebude s tím chtít seknout po 15 minutách? Obávám se, že moc takových nebude.

Ondřej

Mýlil byste se. Většina manažerů by ráda čas od času strávila den podobnou manuální činností, kde „nemusíte nic hrát“. Bohužel je ale jiní ženou ze schůzky na schůzku. To fakt nechcete a vězte, že je to mnohem víc vyčerpávající, než stát osm hodin u pásu v továrně na salámy.

pedro74

Tip pro SŽ!

Ivan

Pan generální se také zapojí?

Ale vážně, věřím že se část zapojí.

Ibragim z Bastru

Jestli je to dobry šéf, tak alespoň dvě směny odmaká i sám.