LOT 3a leaderboard

Qantas nevěří oživení poptávky, většinu dálkových letů zrušil až do jara příštího roku

Boeing 787-9 Dreamliner ve speciálním nátěru ke 100. výročí od založení letecké společnosti Qantas. Foto: QantasBoeing 787-9 Dreamliner ve speciálním nátěru ke 100. výročí od založení letecké společnosti Qantas. Foto: Qantas

Optimismus, že již v druhé polovině letošního roku dojde k postupnému obnovení poptávky po letech, se začíná z letecké dopravy

Zpět na článek
18 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
jirka

Ekonomický celosvětový systém typu „LETADLO“ skončil. co dodat

Analytik

Tak tenhle problém Smartwings řešit nemusí.

Anonymus

Smartwings ČSA nekrachnoi, i kdyby koronakrize pokracovala do konce letosniho roku…

Liboros

Rozumný přístup, lepší než se prodlužit vícero a pak skuhrat o státní pomoc i další rok. (čest výjimkám, FR mrk mrk)

Daniel Novák

Business model Ryanairu je založen na kontinuální státní pomoci v podobě dotací.

Kalina

Mají aspoň střízlivý a realistický pohled na věc, příští rok se uvidí…

Tony

Tak zase dálkovky Qantas jsou snad jen do USA (SFO, LAX, DFW) a poté Singapur popř. Londýn (přes SIN nebo přímo z Perthu)

Tony

Do USA jim to vyberou domácí aerolinky se 787 nebo 777 a do Evropy by mohli uživit přímou Perth – Londýn a ty s přestupem si rozeberou šejci

EM*

Létají jenom na všechny obydlené kontinenty

Richard P.

Letel jsem SYD-SCL,tj taky do Chile litali pred coronou,, jenom skoda, ze z Australie nikdy nelitaj Tahiti .

VíKo

Tyhle nazory tak vlivne znacky tuto predikci podpori tak, ze nakonec bude velmi blizko pravde. Myslim si, ze kdo driv rozjede dalkove lety, bude ve velke vyhode. Emiraty, Katar etc se toho podle me chytnou a pokud se dostane epidemie pod kontrolu, a ona se brzy dostane, budou tou dobou uz prvni volbu pro velkou cast cestujicich.

Otik

Nielen Emireates , Etihad a Qatar ale aj Air France-KLM ,Lufthansa, Alitalia , JAL, Korean Airlines atd. Takze Qantas, American Airlines , Delta , BA , Iberia , Virgin Australia budu v nevyhode.

VíKo

Ano. Budou. Podle mě Qantas umí dokonale marketing. Jejich ultradlouhé lety naplní noviny zadarmo informacema o nich. Osobně bych tak dlouho bez přestávky letět nechtěl, ale proti gustu, žádný dišputát. Odhadnout ale už dnes, že to rok nebude stát za nic je odsunulo na druhou kolej.

GPGP

Qatar a Emirates tam už min. pár týdnů létají 🙂

VíKo

No možná na základě vytížení těch linek Qantas takhle zareagoval. Ale svět se teprve srovnává s koronavirem. Máme v tom náskok. Takže na podzim budou úplně jiná čísla i v letadlech.

Otik

Otazka o ktorej jari hovori o tej na severnej pologuli alebo tej na juzne pologuli ? Australia zatvorila hranice pretoze je tam zima a to je idealne prostredie na sirenie choroby COVID-19. Preto je ohniskom nakazy Melburne a juzne casti Australie.

Frantisek

Jak jste přišel na to, že je zima ideální? Že jsou lidé více spolu v uzavřených prostorech? To jedině, protože tenhle virus podle dosavadních poznatků nemá problém ani s vyššími teplotami. 🙂