Příprava na otevření D35. V Sezemicích začne testování nových semaforů

Křižovatka v Sezemicích, kde jsou nově semafory. Foto: Google Street ViewKřižovatka v Sezemicích, kde jsou nově semafory. Foto: Google Street View

ŘSD má obavy, že otevření nového úseku D35 přinese větší dopravní zátěž i na silnice v okolí dálnice.

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Miloš

Kdy bude obchvat?A obchvat Rokytna?

Jarda

nějak mě to nepřekvapuje, ono se něco postaví a pak se hrozně diví, že dva km vedle se vytvoří dopravní špunt…

Hytlák

A proč je vlastně do teď nadřazena silnice 2 třídy silnici 1 třídy a musím jedoucí od Holic po 36 zastavovat v Sezemicích na stopce ?

Kníže

Ach jo!!! Kdyby se zvládl dokončit spolu s dálnicí i obchvat Sezemic, žádné semafory by potřeba nebyly. Místo ulehčení Sezemicím se z nich stane ještě více tranzitní obec. Místo města s ulicemi to bude víc silnice s domy okolo.

Surio Mario

To se teprve uvidí. Se zprovozněním dálnice by mohla zmizet auta, která pojedou do západní části Pardubic nebo dál na Přelouč, protože bude pohodlnější dojet do Opatovic a pak přijet po Hradubické, než sjet na Sezemice a plácat přes věčně zasekané centrum Pardubic.

Jirka

A co most přes Labe v Kuněticích, tam semafory nebudou??? Ve směru od Hradce do Pardubic je to katastrofa.

Surio Mario

Nebudou, údajně kvůli krádežím semaforových kabelů. Přijde mi trochu divné, že se kabely ztrácely zrovna v Kuněticích, kde jsou baráky až k mostu, zatímco o pár kilometrů dál na mostě u Rosic, který je dost daleko od zástavby, podobný problém nebyl.

Daniel

Tam jsem jel nedávno (semafory tam zatím nebyly) a vůbec jsem nepochopil, proč tam načmárali na silnici ty žluté čáry takhle divným způsobem. Při příjezdu od Holic to vypadá, jako by byl člověk na hlavní.

Beny

Snad se dožijeme i plánovaného obchvatu!