cargo

Praha mění parkoviště u ministerstva dopravy, část bude dopravním hřištěm

Parkoviště před ministerstvem dopravy. Foto: Jan Sůra / Zdopravy.czParkoviště před ministerstvem dopravy. Foto: Jan Sůra / Zdopravy.cz

Soukromá firma podnajímala parkoviště za vyšší cenu státním organizacím, než za kolik si ho od Prahy 1 pronajímala.

Zpět na článek
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
MaT

Když jsme u toho parkování u ministerstev… Neví někdo, jak je to s ulicí Na Valech? Jsou v ní parkovací místa Ale jinudy, než skrz Ministerstvo obrany, se do ní vjet nedá (jedině couvat jednosměrkou v protisměru asi). Podle katastru je ta parcela ale Prahy. To tam jako má MO na pražském pozemku nějaké privátní parkování? Platí za to městu alespoň nějaké peníze?

Jakub P

No ty parkovací místa jsou tam číslovaný, legálně vjet se tam autem jinak než skrz zahradu ministerstva nedá a na začátku je značka vyhrazenýho parkoviště, takže jsou skutečně nejspíš jen pro ministerstvo (dotatkovou tabulku na panoramě nepřečtu). Jak to maj s placením nevím.

Greta

Díky Bohu tento zadratovany hnus zmizí a s zůstane jen pachuť po Burgermeistrovi a jeho mafii z Prahy 1.

Joseph

A kde budou parkovat služební auta?

Viťa

Ano, protože už teď se tam nedá zaparkovat, skvělé…

Vít Jůza

Tak co by z toho měli, kdyby nepodnajímali jiným subjektům za vyšší cenu, pokud tedy to parkoviště neměli pronajaté čistě pro vlastní potřebu ….

Surio Mario

Otázkou spíš je, proč musela samospráva pronajímat parkoviště státní správě a státní akciovce přes soukromého prostředníka.

Zlámalík

No hádejte, věřím, že na to přijdete 😀