egoe-plus
Dopravci Železnice

Potápěč Jančura se ocitl i na modelové lokomotivě

Model lokomotivy Vectron v barvách RegioJetu. Autor: RegioJet
Model lokomotivy Vectron v barvách RegioJetu. Autor: RegioJet

První a jediná lokomotiva RegioJetu s reklamním polepem zaujala výrobce železničních modelů Roco. Žlutý Vectron s reklamou na prodejce zájezdů tak dostal i modelovou variantu v rozměru H0. Skutečné lokomotivě i její malé dvojnici přitom vévodí portrét majitele RegioJetu a Student Agency Radima Jančury v potápěčských brýlích a se šnorchlem.

Nejde sice o první modelovou lokomotivu RegioJetu, model s reklamou je nicméně první, na kterém dopravce spolupracoval. Podle mluvčího Aleše Ondrůje dodal RegioJet výrobci podklady pro grafické ztvárnění, specifikaci barev a další údaje. „Příprava výroby modelu lokomotivy Siemens Vectron společnosti RegioJet v reklamním polepu dovolena.cz zabrala přibližně půl roku,“ uvedl Ondrůj. Model byl uveden jako novinka v květnu, vyjde na 200 eur.

Lokomotivu Vectron 193.227-6 s reklamním polepem nasazuje RegioJet zejména na vlaky spojující Prahu s Brnem a Vídní nebo Bratislavou.

6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
petr.r

ještě nemám vybranou dovolenou a normálka jsem na tohle kliknul, srovnávám ceny a zdají se mně dobrý. Asi jančura nezklame nikdy.

K.S.

Bude i v TT?

Bery

To by musel delat Tillig, nebo Piko. Bohuzel Roco nam TT ponekud zanedbava…

Sotous

Taky jsem si vším že se RJ nějak potápí.

Alex

Ano, ale na rozdíl od ČD se umí vynořit. ČD už se před lidma utopilo samo svou nespolehlivostí a drahým jízdným

Train Driver

To Alex: dočkej času aneb na každého se vaří kotlík……..

Partneři


Czechtoll

pst
podcast