LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

Policie obsazuje nádraží: Kynologové ve Žďáru, v jednání jsou Budějovice i další

Nádraží v Českých Budějovicích. Foto: Jan ŠindelářNádraží v Českých Budějovicích. Foto: Jan Šindelář

Správa železniční dopravní cesty začíná naplňovat svůj plán na obsazení volných prostor v nádražních budovách policií. Nejnověji se minulý týden

Zpět na článek
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
železničář v důchodu

Chvályhodná aktivita: obsazené staniční budovy díky využívání chátrají daleko pomaleji, než ty prázdné a ponechané vlastnímu osudu, navíc přítomnost policie (ať už „stáťáků“ tak i jen „měšťáků“) bude mít aspoň dílčí odstrašující vliv na problémové osoby.

Jan H.

železničář v důchodu. Bohužel. U nás na nádraží v Mostě to nic nepřineslo!!! Je tam městská policie, prevence kriminality, je to skoro pořád zavřené a policajty tam nevidíte. Potulují se tam cikáni a bezdomovci. Jestli si myslí, že když polepí dveře samolepou, a bude to na někoho působit, tak jsou na omylu.

železničář v důchodu

No, je (bohužel) skutečností, že od „měšťáků“ většinou velkou aktivitu očekávat nelze – jsou ostatně jen jakousi opticky (rádoby) vyšší kategorií toho, čemu se „za bolševika“ říkalo posměšně „šedý mor“ (a už ani nevím, jak se ta „stráž“ nazývala oficiálně): obvykle jen buzerovali a pokutovali ty, u nichž bylo na první pohled zřejmé, že nebudou klást odpor, ale když měli někde zjednat pořádek, tak raději někam zmizeli. Ale tak to ostatně nezřídka dělají i „stáťáci“ … Já se v Mostu při přestupech odjezdové hale nádraží raději vyhýbám, lepší je nádražní bufet, kde cikáni a bezdomovci neobtěžují. Ale nečinnost „měšťáků“, pokud… Číst vice »

Jan H.

Bohužel. I několikráté přivolání nic nezlepšilo. Dnes má každej takovej šmejd svá práva a není zákon, který by mu zakazoval zdržovat se na těchto veřejných místech. To, že dělají bordel a smrdí na hony daleko nikoho nezajímá.