Pokuta za pokuty. Varnsdorf dostal tři tresty od ÚOHS za radary ve městě

Radary ve Varnsdorfu. Foto: varnsdorf.anobudelip.czRadary ve Varnsdorfu. Foto: varnsdorf.anobudelip.cz

Město Varnsdorf dostalo od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) tři pokuty za zadávání zakázky na systém měření rychlosti v

Zpět na článek
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
thegrid

Jo kdyby pokutu napálili přímo těm co píší zakázky na míru, tak už to počtvrté bude vypsáno správně.

Kajman

To by mě zajímalo, kde že byl ten zrušený přechod, jak o něm soudruh starosta básní. Nějak si ho nevybavuji, i když je pravda, že už ve Varnsdorfu nějakou dobu nebydlím, tak se mohl zjevit a zase zmizet. To nevylučuji.

Hroch

Z toho si nic nedělejte. Já ve Varnsdorfu ještě bydlím (už cca 49 let), ale o zrušených přechodech pro chodce v ulici Čs. letců ani na Studánce na I/9 také nic nevím.

SaulGoodman

Sice rozhodnutí vítám, nicméně pokuta tamní politiky bolí asi podobně, jako nás tady v diskuzi. Město to zaplatí z daní poplatníků.

R2R2

Financne tomu tak skutecne je, ale ma to take symbolickou rovinu v upozorneni na to, ze postup mesta byl spatny. Primy vliv na tamni politiky to nema, ale muze to vest k poskozeni jejich duveryhodnosti v ocich volicu.

Ulafme

Poškození důvěryhodnosti v očích voličů? To byl dost dobrý vtip…

Podívejte se, jak tam dopadají voby poslední roky. Myslíte, že voliče té ANOistické sekty zajímají nějaké lapálie s radary, když s takovou neotřesitelnou vírou vzhlížejí přes všechny jeho zlodějiny a prokázané lži ke svému StBáckému guru??

Zdeněk

Netahejte sem politiku, tohle je fórum o dopravě! S politikou se můžete jít vyřádit jinam.

Michal

ale celá radnice je ANOistická a podle toho to taky vypadá, miliony pro profesionální fotbalový klub je třeba někde vybrat…

Jan Sova

Což oto, regresem by to vymáhat šlo, ale to by jaksi chtělo asi jinou skladbu zastupitelstva….
Navíc bych se nedivil, kdyby šlo o osvědčený model z jiných měst. Firma co to dostala, financuje politický kroužek v daném městě…. V lepším případě legálně přes sponzorský dar místní vládnoucí straně.

Jiří Kocurek

A co kdyby se radnice zachovala tak, jak radí řidičům: Neremcej a zaplať pokutu, žádné výmluvy a finty s právním zastoupením.