LOT 3a leaderboard

Pohořelická křižovatka otevírá už dnes, stavaři ji stihli dokončit před víkendem

Výstavba silnice u Pohořelic. Foto: Informační centrum NapajedlaVýstavba silnice u Pohořelic. Foto: Informační centrum Napajedla

Řidiči na Zlínsku budou mít o tři dny dříve k dispozici křižovatku silnic III/4973 a III/4974 na jihovýchodě Otrokovic. Lidé

Zpět na článek
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Eduard

Už aby ten obchvat byl hotový celý. Protože to co se děje dnes a denně na Kvitkovické křižovatce je děs běs a hrůza. Škoda, že se rovnou nepokračuje dál na jich, aby bylo možné po dálnici dojet v klidu až do Rakouska. Byť už některé úseky běží plnou parou vpřed.

Alexandr Mikulka

Jen jestli apokalypsa na kvítkovické křižovatce není způsobena řidiči vozidel s SPZ ZL a Z, protože takovéhle vozidlo je postrachem v celé republice.

Luki

To se tam děje už desítky let, co pro to třeba udělali soudruzi ze ZL kraje napříč politickým spektrem? Zhola nic a plnou parou vzad.

cracatit

Už minule mě ten nadpis zmátl, proč nepíšete „křižovatka na obchvatu Otrokovic“ a matete lidi s Pohořelicemi (místní část)? Dokud to čtenář neotevře, může si myslet, že jde o Pohořelice u Brna, kde se na krajské dvojce staví kruhák.

Liboros

přesně

Alexandr Mikulka

Přesně tohle mě po přečtení titulku napadlo.

Libi

Jde o Pohořelice u gottwaldova, nikoli jen dle vás místní čast Otrokovic.

Bačkora

Třeba proto, že Pohořelice nejsou místní část… a třeba proto, že to není křižovatka na obchvatu Otrokovic.

Koro

710 mega za cely obchvat se mi zda docela malo, kdyz vidim ze bekdy stoji 3 km v horni dolni miliardu.

Ondřej

Jedná se o dostavbu kratší poloviny obchvatu, kde navíc není jedna MÚK, která byla součástí stavby první části obchvatu.