LOT 3a leaderboard

Parkovací zóny v Malešicích se kvůli omezení úředních hodin odkládají

Modrá zóna v Praze, ilustrační foto. Autor: ŠJů, Wikimedia Commons, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=53225647Modrá zóna v Praze, ilustrační foto. Autor: ŠJů, Wikimedia Commons, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=53225647

Zóny placeného stání v pražských Malešicích, které měly začít platit 2. listopadu, vstoupí v platnost až 30. listopadu. Informoval o

Zpět na článek
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Eduard

Dobrá zpráva. Ještě lepší by byla, kdyby se tyto nesmyslné zóny, co lidi omezují zrušili úplně. Aby zůstali na Praze 1, kde opravdu měli svůj smysl a opodstatnění. Takto zbytečně lidem komplikují život, vytahují jim jejich těžce vydělané peníze jen proto, aby se pár vyvolených napakovalo.

MaT

Grammar Nazi Alert: Já když to tak po Vás čtu, tak zase přemýšlím, jestli u některých lidí měla smysl základní školní docházka (shoda přísudku s podmětem).

Ale k věci, tohle je jen posun. Takže pokud jste proti zónám jako takovým, tak tohle nic neřeší, jen posouvá dál. Takže jestli je to „dobrá zpráva“, je dost sporné.

MaraSourak

A ze to v tech Malesicich ma fakt “smysl”

petr 5

Skutečně má. Příjem magistrátu. Malešice hraniční s jinými dosavadními zónami jen s Prahou 3 (Jarov), ale většinou lesem.