Panoptikum Jablonec. Město zrušilo zbytečnou uzavírku, tramvaje začnou jezdit v neděli

Pohled na tramvajovou trať v Jablonci nad Nisou z Tyršových sadů do ulic Budovatelů a Poštovní. Foto: Petr Vitvar / www.mestojablonec.czPohled na tramvajovou trať v Jablonci nad Nisou z Tyršových sadů do ulic Budovatelů a Poštovní. Foto: Petr Vitvar / www.mestojablonec.cz

Po třech týdnech dopravního omezení kvůli naplánované velké opravě křižovatky ulici Poštovní a Budovatelů se provoz v Jablonci nad Nisou

18 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Petr

Skvěle připravena akce, co už měla 3 měsíce probíhat, nemá dodnes stavební povolení?
Tak tím to asi mělo začít. V médiích se lze dočíst, že každá desátá stavba je dnes prováděna bez stavebního povolení, ale že se o takovou pirátskou anarchii pokusí i orgány statutárního města???
Kdyby se nedělaly změny projektu v neprospěch podnikatelů v oblasti, tak by se asi neodvolávali. Jinak to nejspíš stopnout nešlo.

-TR-

Jeden nejmenovaný autobusový dopravce má dlouhodobě zájem na zrušení tramvají Liberec – Jablonec a jejich trvalé náhradě autobusy, za předpokladu, že to budou jezdit právě oni.

Jindra

Je to přesné tak. Ona autobusová společnost je jako rakovinné metastázy.

J.L.

Že by za sebe nastrčil kavárníka? To se mi moc nezdá, spíš jde o to, že mu včasné (předčasné) oznámení uzavírky odlákalo zákazníky, za což se nyní mstí tím, že před zahájením stavby napadl stavební povolení.

Z vlastní zkušenosti znám případ, kdy zahrádkáři napadli stavební povolení, aby jim bagry neplašily ředkvičky.

Jiří Kocurek

Zřídit výluku, aniž by byla potřebná. Kocourkov! 🙁

JarynJarin

To je to město kde si starosta ze sekty Ano vypíná kamerový systém jak se mu zlíbí? V tom městě nefungune nic a navrch je hnusný.

Panelák

Kroupa byl primátor (ne starosta) a ode dneška už není (v ANO není už dýl, ale ani to mu nepomohlo).

J.L.

Má někdo tušení, proč se „čtveřice podnikatelů“ odvolává? Proti čemu (stavební povolení, výběrové řízení atd.)?

Bdtax Fan

Přečetl jsem si odkazovaný článek z Deníku… a netuší někdo z místních, co konkrétně má proti prodloužení tramvajové trati zmiňovaný podnikatel Martin Moc? V článku byla ta zmínka bez nějakých podrobností.

Ondros

Pokud se nepletu je to kavarnik a namital, ze by mu tramvaj rusila hosty 😃

Bdtax Fan

Děkuju za info! Takže to není žádný mafián ze stavebního nebo průmyslu, jak je v regionu zvykem. Tentokrát je to jenom někdo překypující aktivitou a maloměšťáctvím, kdo svým obavám reálně věří. 🙁 Fandím DPMLJ, ať je statečný!

Bdtax Fan

*nebo dopravního průmyslu

Jindra

Bohužel, taková je doba.

J.L.

Hmm, díky: „Pouze pro členy deník Klubu“

J.L.

Zpět, už jsem si to přečetl…

VLK

„Náhradní autobusová doprava za tramvaj přestane jezdit o půlnoci 21. září a tramvaj se na koleje vrací v neděli 22. září ráno.“

To je zajímavé, že noční spoje vůbec nepojedou…