cargo

Optimistické aerolinky v USA. Na léto chystají expanzi, ale jen u vnitrostátních letů

Boeing 737 MAX 8 v barvách American Airlines. Foto: AABoeing 737 MAX 8 v barvách American Airlines. Foto: AA

Poptávku po létání v USA mají táhnout hlavně lety na dovolenou.

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenda

Jeden z hlavnich duvodu, proc se USA vraci rychleji zpatky k normalu je vysoka intenzita ockovani. Ke dnesku 25% plne ockovanych, skoro 40% aspon jednou davkou a od pondelka ockovani vsech dospelych bez prioritizace podle povolani ci veku. Jak mam obecne pozitivni vztah k EU a myslence evropske integrace, tady byla velka sance jak ukazat akceschopnost, ale dostavilo se selhani. O nasem premierovi, co odmitl koupit vakciny, protoze se mu zdaly drahe, radeji nemluvit.

Otakar

Problém je ten, že máme premiéra jako člena STB (soudem potvrzené), trestně stíhaného, v brutálním střetu zájmů, kterému nejde o blaho Česka, ale o to se udržet u penězovodů co nejdéle. Když tuto zemi zruinovali komunisté, tak se nelze divit, že ke zlepšení nedochází, když nám vládne stále stejný typ lidí. Dělání stejných věcí vede ke stejným výsledkům.

MildaIV

32let po revoluci se budeme vymlouvat na komunisty? Za to co tu je, múžou hlavně polistopadové vlády takzvaných demokratických stran.

Tomas

a proc se na ne nevymlouvat? 40 let ztracenych let s komunisty a totalni zanedbanost vseho … je proste znat, a bude znat jeste dlouho.

Dorota

Vy troubové USA jsou rozlohou velký jak Evropa a jsou to pro ně vnitrostátní linky.

Tomas

dekujeme za informaci. doted jsme to nevedeli.

Jeníček

USA se v lété rozlétá a dostane se na 80-90 % předcovidové kapacity. V EU budou pokračovat karantény, zmatky s covid passy, povinné testování, neustále se měnící “semafory” a série uvolňování/zpřísňování, takže budeme rádi, pokud budeme někde kolem 60-70 %, ale spís to bude těch 50 %. Nejvíce to odnesou “klasické” aerolinky, protože agresivitě low-cost dopravců nebudou schopní konkurovat. Opět se ukazuje, že USA je mnohem více flexibilní a méně zkostnatělý trh…

Myšpul

Kéž by to bylo alespoň těch 50 % vztaženo ke stejnému období 2019.

Kalanis

Za tuhle debilitu může byrokracie, což není o zkostnatělosti trhu ale úředních postupů. Navíc je jich v EU na potřebné úrovni 26, zatímco v USA 1. Takže neschopnost se dohodnout.