Omezení na začátku D1 skončilo, ŘSD kolem Újezdu postavilo téměř půl kilometru protihlukových stěn

Nové protihlukové stěny na D1 u Újezdu. Foto: ŘSDNové protihlukové stěny na D1 u Újezdu. Foto: ŘSD

Kvůli stěnám vyrostla na dálnici nová speciální mostní konstrukce.

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Richard

No stavět takto dům ,tak lidé bydlí ve zříceninách. Jak se může někdo ještě chlubit stavbou D1… původní byla celková rekonstrukce a v tichosti jen oprava..,pak o 4 roky protažení stavby. A dneska prý dokončení …haha jeden den to jako dokončí a druhý den začne oprava. A parkoviště bude pokračovat .

Richard

D1

VEKA

A až si další blázni postaví zase vedle dálnice domy, budou se stavět další a další stěny. Nebylo lepší ty dálnice vést tunelem?

súdružka Kolesárová

Souhlas. Rekl bych, ze tam driv byla hlucna dalnice nez domy – a pak prisly stiznosti od obyvatel , jaky je tam hrozny hluk…

Honza

Až na to, že Újezd tu stojí od 15 století a dálnici přes něj prohnala komančská garnitura, co se nikoho na nic neptala. Ta 40 let slibovaná protihlukovka se teď s velkou slávou staví až po několika soudních příkazech pro porušování hygienických limitů. Tak si vy dva bezmozci zkuste příště zagooglovat, než začnete šířit moudra.

Sch

Ten zavřený podchod u části Kateřinky je o 2km jinde, toto je u Újezda. Na té první zmiňované se staví stěna až na vrcholu protihlukového valu.

T2zdopravy

Naposledy foceno bez graffiti

Ondra

Za takovou dobu by jinde udělali několik kilometru stěn ne tuhle parodii

Jelen

Takže už je konečně otevřen průchod pod dálnicí na červené TZ u Botiče v Průhonicích?