Ojetiny na konci roku zlevnily kvůli formálnímu zestárnutí

Autobazar. Foto: AAA AutoAutobazar. Foto: AAA Auto

Přelom roku je pravidelně obdobím, kdy v autobazarech nečekaně ze dne na den zlevní ceny ojetých vozů. Důvodem je na

Zpět na článek
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Kvapil

Kupte si teď po novém roce auto v bazaru a ještě v dieslu (Němci se toho zbavovali), mně se to takhle povedlo a ušetřil jsem pěknou korunu. Šlo to docela dolů, když se kouknete na ty ceny.

Rostislav

Je pravdou, že se takto dá nakoupit auto o několik tisíc korun levněji. Takto jsem kupoval auto na začátku roku 2018 v áčkách.

Hornik

Také jsem si koupil v áčkách „tři“ roky staré auto, které přetahuje ony dva roky stáří. Cena byla opravdu lepší, než kdybych ho byl býval koupil před několika měsíci. Určitě je na to dobré myslet i při prodeji auta aby se pokud možno stáří „nepřehouplo“.

Luboš

Já sám jsem si kupoval v předvánočních akcích s manželkou pod stromeček B7čku u Áček a jsme spokojený… Je fajn že se dělají akce a kdybych neměl teď b7 tak určitě si sjedu doo Áček teď už mám tam od tud 3 auto a nemůžu si stěžovat

Michal Holý

Ojetiny poslední dobou zlevňují pořád. To byly akce před Vánoci, pak akce po Vánocích a teď formální zestárnutí. Asi se blíží čas opět navštívít Áčka a obměnit vůz, jelikož teď tam ty ceny mají opravdu pěkné 🙂

Franta K.

Já kupoval v předvánočních slevách a jsem naprosto spokojený. Kupoval jsem mazdu 6 v Áčkách za pěkný peníz. Auto zcela v pořádku, dokonce mělo i plnou servisní historii u výrobce. Co víc si přát? Rozhodně dobrý kup.