Ojetá auta lákají čím dál více i podnikatele, ukazují data AAA Auto

Autocentrum AAA Auto. Foto: AAA AutoAutocentrum AAA Auto. Foto: AAA Auto

V prosinci prodeje firmám dosáhly již 15 % všech transakcí.

13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Davidus

Docela rád bych viděl jak má ojetý auta třeba takovej ČEZ nebo další statní podniky 🙂 proč musí mít každý dva roky nové auto to nevím…

Katr

Ekonomická situace v Evropě není dobrá a jen tak dobrá nebude, ikdyž bude zelenější a je vidět že ekonomická situace má vliv na rozhodování firem ohledně nákupu a provozu vozidel, což vede k tomu, že stále více firem začíná zahrnovat do svých flotil zánovní a ojetá vozidla.

Dusty

Mám v práci ojeté berlingo, protože šéfik je dost šetrnej člověk, na značkách je aaa tak je jasný kde to kupoval, ale musím říct že je v pohodě, můžu ho mít i na osobní ježdění a vyhovuje mi.

Ares

20 let starý vrány prodávají za 80 tisíc 🙂

Jiný Petr

A přitom to vykoupí za 5, max. 10 tisíc (vlastní zkušenost)

Swariner

U dvacetileté „vrány“ jde kolikrát i o to se toho legálně a bezbolestně zbavit. Já jsem prodával šestnáctiletého P206 a samozřejmě jsem to zkoušel prodat napřed normálně, ale bylo to jak přes kopírák. Všichni si představovali v podstatě novotu a pokud možno zadarmo. Po cca šestém zájemci s víceméně totožnými kecy o zlodějích apod. jsem to střelil do Áček a těch necelých 10 litrů rozdílu jsem (v podstatě rád) oželel.

Jiný Petr

Souhlas. Já měl problém se taky toho 20 let starého auta zbavit. AAA to vzali bez problému (když opominu ta jejich tanečky kolem toho) a už druhej den to prodali za skoro 70 tis. . To jsem čuměl jak vrána. (Na tom nemohli stihnout opravit ani ty nejviditelnější vady)

Swariner

Mě říkali, že už mají kupce, ale to je klasická finta pro vytvoření tlaku. Dost pochybuju, že by někdo čekal zrovna na ten můj střep, když v té době bylo podobných bazarových P206 hafo.

Paco28

Firmě Aures a její firmě AAA není možno věřit ani nos mezi očima. Hovořím z vlastní nedávné zkušenosti. Kdyby nelhali a nemanipulovali kupujícími, mohli by dávat na reklamu řádově nižší částky. Včetně tohoto článku.

Vena

asi tak. taky mám zkušenost a taky ne pozitivní. Naštěstí bylo vše včas prokouknuto a skončilo to pro mě šťastně – nekoupí. Tahle firma nikdy více a vlastně mi ani nestojí za to si od jejích představitelů cokoliv číst.

Kontak

vsechny bazary jsou na jedno brdo, protoze tu jsou takove zakony jake jsou

Vojtaur

Jsem ten posledni kdo chce prudit, beztak mam placenou verzi bez reklam.
Ale na iDnesu byl vcera skoro stejny clanek a tam to bylo oznaceno jako komercni sdeleni.

panda

Vysvětlím to pomocí opsané věty z tohoto článku:
„To je s ohledem na rostoucí náklady podnikatelských subjektů zcela logický krok, jak ušetřit bez negativních dopadů na jejich podnikání.“
🙂🙂🙂