cargo

Obrazem z veletrhu CzechBus: Do popředí se dere elektřina

Mercedes ve venkovní expozici. Autor: Zdopravy.cz/Jan ŠindelářMercedes ve venkovní expozici. Autor: Zdopravy.cz/Jan Šindelář

Na dvě desítky značek autobusů se od dneška do čtvrtka prezentují v Průmyslovém paláci v pražských Holešovicích na veletrhu CzechBus.

Na dvě desítky značek autobusů se od dneška do čtvrtka prezentují v Průmyslovém paláci v pražských Holešovicích na veletrhu CzechBus. Ačkoliv jsou stále v převaze neustále vylepšované naftové motory, především v městské dopravě se výrobci předhánějí, kdo přijde s lepším řešením v oblasti elektromobility.

K vidění jsou například stroje značek SOR, MAN, Volvo, Scania, Turancar – Isuzu, VDL nebo Mercedes – Benz. Nejvíce vozidel (celkem osm) vystavuje Iveco Bus. To spolu se Škodou Electric premiérově představilo nový elektrobus.

 

Konkurenti vedle sebe.Scania Flixbusu a Scania Irizar RegioJetu. Kdo zůstane po cenové válce vpředu?
Autor: Zdopravy.cz/Jan ŠindelářAutobusy před Průmyslovým palácem.Autobus VDL FuturaScania Citywide na zemní plynIveco Crossway.
Autor: Zdopravy.cz/Jan ŠindelářIveco Crossway má zásuvky na USBOstravský bateriový trolejbus Ekova Electron 12TElektrobus od firmy SORElektrobus od firmy SORElektrobus od firmy SOR.
Autor: Zdopravy.cz/Jan ŠindelářModel Futura od výrobce VDLZájezdový autobus MAN Lion's CoachNový elektrobus od Škody ElectricCzechBus - venkovní expoziceCzechBus - venkovní expoziceCzechBus - venkovní expoziceCzechBus - venkovní expoziceCzechBus - venkovní expoziceCzechBus - venkovní expoziceCzechBus - venkovní expozice
Tagy autobusy CzechBus elektrobusy
1 komentář