Obrazem: Odgumování i nové značení. Hlavní ranvej pražského letiště prochází údržbou

Údržba hlavní vzletové a přistávací dráhy 06/24. Foto: Vojtěch Očadlý / Zdopravy.czÚdržba hlavní vzletové a přistávací dráhy 06/24. Foto: Vojtěch Očadlý / Zdopravy.cz

Odborníci prováději rovněž kalibraci radionavigačních zařízení. Činnosti souvisí se zvýšením bezpečnosti provozu a konají se dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim.

7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel

Odporucam sa odstahovat na samotu do lesa. Preco byvate v Praze ked vam tie auta a lietadla vadia a nevyhovuje vam to? Na samote budete mat ticho, klud bez aut a letiska.

Pokial sa nemozete odstahovat lebo sa vam paci metropolitny zivot, mate pracu ktora sa da vykonavat len v Praze alebo sa vam paci vyssia zivotna uroven tak nic z toho by bez aut a lietadiel za poslednych 100 rokov nebolo a budete to musiet prekusnut.

BND 30

Trolové patří do jeskyně.

Tomáš Gottschalk

A kolik těch škodlivin produkuje ranvej, pojezdovky, stojánky a radary?

Zlámalík

Tak ona kdyby se zbourala celá Praha, taky by tam mohl být park. Třeba i velký les bez cyklistů! Nebojte, planeta se oteplí, lidstvo vyhyne, zas bude fajn.

Jiří Kocurek

Jenom cyklista bude sám na světě a bude si stěžovat, že mu bobři skáceli přes cestu strom a ještě se mu u toho vysmívali.

Milan Novak

Zajímavé. A do osmi ráno a po šesté večer je provoz zastaven? Nebo se používá 12/24?

Zlámalík

Zkoušel jste si ten článek i přečíst?