Obrazem: Croatia Airlines zahájily lety Praha – Split. Na Ruzyni nechyběla vodní brána

Letadlo letadlo Bombardier Dash 8 společnosti Croatia Airlines v Praze. Pramen: Letiště PrahaLetadlo letadlo Bombardier Dash 8 společnosti Croatia Airlines v Praze. Pramen: Letiště Praha

V sobotu přiletělo ze Splitu letadlo Bombardier Dash 8, firma bude na linku nasazovat rovněž Airbus A319.

Zpět na článek
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vladimír

Po Evropě na pár dní dovolené je snad 23 kg zavazadlo celkem zbytečné, pokud člověk neletí s malými dětmi, nebo neveze potápěčské, nebo horolezecké vybavení.
Ale jo, Split letadlem mě celkem láká.
Naposled jsem byl v Jugoslávii v roce 1991, chtěl bych se podívat na Hvar, jak se to tam změnilo.
Minulý rok jsme si zaletěli na deset dní do Albánie, samozřejmě jen s kabinovým zavazadlem a kreditkou s Wizz, letenka necelých 2600,- s transfery a ubytováním za 6000,- jídlo a další náklady za kotrmelec.
Doporučuji.

Jiri

Prostě lepší cestování než se žlutým Jančurou.

J.K.

Odbavuje handling nebo menzes ?

Roiman4

CSAH

Jenda

Včetně odbaveného zavazadla a za tuhle cenu, tak to je hodně velká paráda. To už se obvykle vidí jen u aerolinek ze Středního východu.

Tomas

to byla jen akce pro novou linku. chorvatske aerolinky se v tomto nelisi od zbytku sveta.

tyhle nejlevnejsi letenky jsou fuc uz na vsechny terminy. nejlevnejsi, co se nyni daji sehnat, jaou kolem 5000. bez kufru.

Bohouš

Pořád lepší než s národním popravcem.

Tomas

sice nevim koho myslis tim narodnim dopravcem, ale pokud smart wings, tam ten je do splitu ve vetsine terminu ten nejlevnejsi

takze pokus o vtip sice dobrej, ale uplne nevysel

Jaaaa

Tož nejde jen o cenu, ale i úroveň služeb.

Ale nevím, Chorvatsko je asi poslední destinací, kam bych cestoval, a už vůbec ne letecky, takže neumím posoudit.

mauricio

Proč ne. Národ má pořád tuto zemi zafixovanou jako ideální destinaci pro dovolenou, a myslím, že pokud je produkt vhodně udělán (rozumějme, je pro koncového zákazníka cenově zajímavý), tak na tom lze slušně vydělat. A to jak na pozemní, tak letecké dopravě. V podstatě podobně jako Ukrajina, akorát tam je to díky pracovní síle, ne díky dovolenkářům. Osobně jsem pro cesty do Chorvatska (a nejen tam, ale když se bavíme o něm, zůstaňme u něj) za léta vyzkoušel všechny možnosti (bus přímý, bus zastávkový, vlak přímý, vlak s 4 přestupy, letadlo, auto) a byť mě osobně z toho samozřejmě nejlépe… Číst vice »

Tomas

No .. ja nevim .. školy nemám … ale jakou uroven sluzeb ocekavate na letu, co ma hodinu a pul? 😀

mauricio

Kafe a noviny zdarma? 😀 Ta linka je primárně pro čechy. Nezapomenout, jaký jsme v tomto ohledu národ.

Jenda

S Qatar Airways dostanete i na DOH-SYZ nebo DOH-KWI normálně oběd, kafe, na palubě wifi… A na hodinových vnitrostátních letech v Íránu by lidi bez kuřete s rýží asi vzteky zakousli palubní personál. Jasně, v Evropě už jsme jinde a hladolet je naprostý standard, ale když jste se tak zeptal 😀