LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

Obrazem: British Airways ukázaly první A350, létat bude s novou generací byznys třídy

Nový A350-1000 v barvách British Airways. Foto: BANový A350-1000 v barvách British Airways. Foto: BA

Letecká společnost British Airways veřejnosti představila první z 18 letadel Airbus A350-1000. Letadlo je prvním ve flotile britského dopravce, které

Zpět na článek
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
mikiqex

Tříbodové pásy v kabině jsem ještě nikdy neviděl. Sedadla vypadají tak nějak sterilně, což mi ale k BA tak nějak patří. Chápu, že vzhled letadla je až to poslední, ale mně se prostě ty nové Airbusy nelíbí (byť jako pasažér Airbus preferuji). Myslel jsem, že je to jen otázka livery, ale evidentně není.

Cestující LBC MHD

Ty tříbodové pásy vypadají dost nepohodlně. S mojí postavou si dovedu představit, jak mě to bude přes rameno škrtit. To je za pokrok.

Hasler

Takže autem taky nejezdíte?

Ulafme

Oproti těm současným sedačkám je to určitě obrovský rozdíl, ale mi osobně se ty reverse herringbone suites vůbec nelíbí; bez ohledu na let. společnost.
Pokud letí spolu dva lidé, tak musí sedět každý zvlášť a to je o ničem. To už je lepší premium economy. Nebo letět s někým, kdo ty dvojky nabízí.
A jak je vidět, tak klasická první třída už je opravdu na vymření. Přitom pamatuji časy ne tak dávné, kdy se „firstka“ (opět bez ohledu na aerolinky) vyprodávala rychleji než business.

Jen tak

no jo, jenze to byly doby, kdy „C“ byla jen vetsi sedacky a trošku větší „recline“.

s nástupem full flat sedacek v „C“ … je firstka v háji.