Obrazem: 58 různých barev. Azul připomíná na letadle v tropickém nátěru vyhynulého papouška

Embraer E195-2 v novém zbarvení pro Azul Lihnas Aereas.. Foto: EmbraerEmbraer E195-2 v novém zbarvení pro Azul Lihnas Aereas.. Foto: Embraer

Lakování proběhlo kompletně díky robotům. Jde o sedmý typ E195-E2 ve flotile brazilské aerolinky.

Zpět na článek
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
vlk

Jenom doplnění,ara škraboškový není neexistující,je vyhynulý v přírodě.V současnosti se chová cca 180 ptáků v zajetí(odchováno z původních 53 ks).Brazílie se snaží v současné době o návrat části v zajetí odchovaných ptáků do přírody,proto asi ta reklama na letadle.

Y.K.

I tak je to děsivé, pouhých 180 jedinců za celý druh. A bohužel není jediný takový.

Zdeněk

I letadla thajských Bangkok airways mají hodně pestré nátěry s motivy tropické přírody. Jen nevím, zda byly také vytvářeny za pomocí robotů.

Panakis

Jsem ted nedavno myslim videl nabidku prace pro Job Air na pozici lakyrnik.. ale nevim jetli to bylo mysleno pro cloveka anebo uz robota.. oni tam jsou tez trosku hitech… ale neberte me vazne.. je nedele zejo.. 😀 Je to ulet co ti roboti uz dokazou… Zlaty cesky rucicky si uz zachvilu ani neskrknou.. 😀

Zdeněk

Robot sám od sebe bez zásahu člověka nezmůže nic. Aspoň tedy zatím. Ale věřím, že jsou i zlaté české hlavičky, které by ty lakovací roboty také dokázaly patřičně naprogramovat.

Bob

Nadaní roboti, z těch jednou něco vyroste.

Kandelábr

Hezký stroj a i hezký nátěr