Nová polská vláda zasáhla i v Česku. Šéf skupiny Orlen Unipetrol končí, nástupce zatím není

Lokomotiva Siemens Vectron MS společnosti Unipetrol Doprava (leden 2021). Pramen: UnipetrolLokomotiva Siemens Vectron MS společnosti Unipetrol Doprava (leden 2021). Pramen: Unipetrol

Předsedou představenstva a generálním ředitelem skupiny Orlen Unipetrol byl Tomasz Wiatrak od července 2019.

8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Avoda

Bravo, takto vypadá „DePiSacja“ v praxi – za čtyři měsíce vlády vyhozeny vysoké desítky (spíše nízké stovky) státních úředníků, jejichž nejdůležitější kvalifikací byla totální oddanost Kaczynskému.

A kde je ta slibována deAgrofertizace v Česku? Nikde, za dva a půl roku Fialovy vlády nejenže nikdo z Babišem dosazených slouhů neskončil, ale ti největší byli dokonce povýšeni, jako např. Vojtěch nebo Dragoun.

Ne, v žádném případě ani jedna současná vládní strana ode mne a mojí rodiny již nikdy v budoucnu hlas ve volbách nedostane. A to jsme je volili všichni.

David Orság

Takže ostatním členům rodiny před volbami nařizujete, koho mají volit?

DavidS

Říká se tomu sociální bublina

Avoda

Nejsou to koblihy, mají mozek a vidí, jak tato vláda absolutně neplní nic z toho, co její členové před volbami i po nich slibovali.

Daniel Jablonecký

„Nic“ a „všechno“ jsou zrádná slovíčka. Jakmile je použijete, téměř vždy lžete. Nic není černobílé. A tak taky není pravda, že tahle vláda nic neplní. Stačí jedna jediná splněná věc a už lžete.

Jiří Kocurek

Takže ODS přírpavu zastavila?

– Prioritou je výstavba sítě vysokorychlostních
tratí, která odlehčí stávajícím koridorům.
– Nevzdáváme se jádra. Česko potřebuje stabilní
energii z jádra …

Ani jeden z těchto bodů zastaven nebyl, takže to vaše absolutně neplatí. Ale vy chcete jen nadávat, tak jdu zase pryč.

Avoda

Mne zajímají ty body programu, kterými se odlišují od vlád ČSSD a ANO. Něco kolem VRT se dělo už za Babiše, stejně jako už dlouho běžící tendr na další jaderné bloky. Já se ale už dva a půl roku ptám, kde je ta „změna“, o které Fiala vykřikoval v onen volební večer. Kde bylo to omezení financí pro Zemana, jak proběhla ta deAgrofertizace, absolutní podpora školství, omezení dotací, zprůhlednění veřejných zakázek. omezení příležitostí pro korupci, výběr „poctivých, kompetentních a důvěryhodných osobnost“ (citace z programu STAN)? Jak probíhá do konce roku 2023 slibovaná penzijní reforma? Kde je ten vládní boj proti… Číst vice »

janvagala

A koho to zajímá…?