Nezvěstný vrtulník s Kellnerem ohlásili záchranářům až po dvou hodinách

Vrtulník AS350B3/H125 společnost Soloy Helicopters. Foto: Soloy HelicoptersVrtulník AS350B3/H125 společnost Soloy Helicopters. Foto: Soloy Helicopters

Těžko přístupný terén a špatné počasí záchranářům komplikují snahy o vyzvednutí vraku vrtulníku.

Zpět na článek
15 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Žabák

Jednou nám možná vše přehledně shrne nějaký díl leteckých katastrof. Mohl by se jmenovat „pád lichváře do sněhu“.

pohledem realisty

Jak jste přišel na toho lichváře? Kellnerova Air bank přece nabízela na spořicím účtu vždy jeden z nejlepších úroků ze všech bank působících v ČR, a že by na to vydělávala nějakou lichvou u jiných produktů, to jsem si nevšiml.

Uklízeč

Home_Crrdit neznáte? I s velice smutnými příběhy „abonentů“? Člověk by měl mít základní ekonomickou gramotnost, aby si dal pozor na podvody. Tím spíše, je li oborově úzce vyhraněn – jak to vidím zde.

Žabák

Jak píše kolega, byla to narážka na Home(less) Credit. Takže opravdu nesdílím národní smutek ze seškrabávání rozpláclého zloděje ze skály. Jestli někoho lituju tak jsou to lidé které lichvářova společnost svými doložkami a penále z penále uvrhla do dluhových pastí.

Y.K.

https://youtu.be/WXSEG8O6iUs (tiskový briefing NTSB s detaily nepřežvýkaný ČTK)

Y.K.

Vzhledem k tomu, že létají VFR mimo řízené oblasti, tak asi neexistuje důvod neustále monitorovat opdovídače, není pro to důvod. A když létají uprostřed pustiny v malých výškách mezi kopci, můžou být výpadky i prostě ze zákrytu. Ten vrtulník byl hodiny od základny, tak nejspíše začali pátrat, když se nevrátil a neozval v předpokládaném čase návratu.

https://youtu.be/6MVeWz-7Jlo

drakula

njn , a co ELT maják , nic ?

Tomas

ELT maják „nekončí“ ve firmě provozující ten vrtulník, ale úplně nikde jinde.

Y.K.

Nemám tušení co ELT maják, NTSB k tomu nic neřekla a „zpráva“ jde k záchranným složkám a ne provozovateli – na Aljašce „Alaska Air national Guard“. To se dozvíme až z předběžné zprávy.

drakula

pro představu , co to je heliskiing … https://www.youtube.com/watch?v=RQvjhBz02ko

dvojiteF

kks to je parada..asi začnem sporiť

jan

No jo no. Když to proletíte 3 metry nad. Je to kůl. Když tři metry pod je to..

ABC

vůl

Xaver

Docela by mě zajímalo, jak se Kellnerova smrt projeví na Škodu Plzeň, jestli ji PPF prodá nebo ne. Ale vzhledem k tomu, že Křetinský chodí s Kellnerovou dcerou a sám měl o Škodu zájem, tak snad zůstane v českých rukou.

Tomas

Ten trasovací signál je co?

tím myslí odpovídač? nebo ELT? nebo …?