Na obchvat Frýdku-Místu mají řidiči vyjet před koncem roku, částečně bude v polovičním profilu

Stavba D48 kolem Frýdku-Místku. Foto: ŘSDStavba D48 kolem Frýdku-Místku. Foto: ŘSD

Kromě zneplatněných stavebních povolení stavbu zdržuje i sesuv, který se nyní sanuje.

Zpět na článek
20 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vladis

Blokovat téméř hotovou stavbu mezinárodníhk významu s příspěvkem EU, to snad může jedině BLBEC. Dopručuju fešáky s připitomnělé Déti země, či jak se ti neděti jmenují nastěhovat se do těsné blízkosti bez nároku na odstěhování. Byl se na tu stavbu někdo podívat? A ty zákoby které umožňují stabu komplikovat jsoj úplně na víte co?

M19

Už jste se byl podívat v Rusku? A nemovitost jste si tam již vyhlédl?

Jarek

U těchto staveb zřejmě není počítáno s výpalným pro podobné individua a ty obskurní spolky děti země apod., vhledem k tomu kolik vzniká na zelené louce miliony hektarů šedých skladů, které nikomu nevadí.

Joker

Děkujeme NSS, že pomáhá „kultivovat“ demokracii a právo zpětným rušením stavebního povolení i po několika letech. Občanům Frýdku Místku přeju, aby se jim už konečně všechen tranzit dostal z města.

mgr.pavel

Docela by mne zajímalo, jak si NSS představuje věcné uplatnění svého rozhodnutí.

Má se téměř dostavěná stavba zbourat? Za jakou cenu (peněžní, na živ.prostředí, na dopadu na místní lidi)?

Vydat nové povolení k již hotové stavbě (a opět nechat NSS blahoklonně rozhodnout, jestli už je to papírově OK, protože ekoterorista Patrik se tak určitě zas bude soudit)?

Co asi bude nejlepší řešení s nejméně celospolečenskými dopady, včetně případného pošlapání kousilínečku právního státu (když věcně má možná NSS v nějakém detailu pravdu, ale jaksi rozhodl moc pozdě)?

L. Paluzga

Od kdy něco takového soudce zajímá?

Už třicet let tady existuje nekontrolovatelná a nedotknutelná sorta „nadlidí“ v doživotních funkcích a kupodivu to vůbec nikomu nevadí…

hoholu

bych řekl že takhle skupina funguje odedávna, jen je vždy jinak pojmenována..

Jiří Kocurek

Ne každý může být soudcem. Ale může se jím stát i ten, kdo volá po spravedlnisti.
Ale je to těžší cesta, než seřezat psa, že polámal větve.

M19

Soudruhu, to po čem voláte se jmenuje diktatura. Ano existuje tu téměř nedotknutelná sorta lidí jsou to betonovači všeho druhu, vyvolají po diktaturaře proletariátu. Kupodivu je tahle společnost stále toleruje místo toho, aby je poslala tam kam patří, tedy do Ruska za Putinem.

L. Paluzga

Nevíte, o čem píšete.

V devadesatých letech nebyla šance, aby byl ke studiu na jakékoliv právnické fakultě v ČR přijat student, jehož alespoň jeden rodič nebyl v KSČ.
Právě tohle si soudruzi právnici velmi dobře pohlídali. A tyto úspěšné post-komunistické studenty potom postupně Klaus a Zeman jmenovali soudci, aby byla kontinuita bolševického „práva“ a hlavně rozhodování zachována na další desítky let…

Štěpán

*Frýdku Místku

Milan

Člověk když se podívá na trasu a okolí, ve kterém se stavba buduje tak ty protesty prostě nepochopí…

Místním přeji ať jim brzy skončí utrpení, Páťovi z Cejlu pak doporučuji výlet po zprovoznění ať se podívá co tam nesmyslně blokoval.

Daniel Bečvář

Ohledně obchvatu F-M Patrik prohrál, to napadení stavebka už je jen takové jeho vzteklé kopání kolem sebe, které mu ale stejně k ničemu nebude. Obchvat se zkrátka postaví, jako ostatně nakonec všechny veřejně prospěšné stavby, kterým vyhlásil svoji zvrácenou válku.

L. Paluzga

A co udělaly současná vláda a parlament k tomu. aby už jednou pro vždy bylo takové „vzteklé kopání kolem sebe“ znemožněno?
Ta odpověď je bohužel jednoduchá a krátká: NIC!

Paolo

Chtělo by to už toho cvoka z dětí Země a klon voda z Tetčic postavit mimo zákon..válka kvůli ochraně par kousků zviret vs ztracené lidské životy . Zvrhlé .ano mám rád přírodu a zvířata ale zvíře vs lidský život…každý člověk co není mentální krypl si vybere život cloveka

L. Paluzga

Nikdo z těch zmiňovaných žádné zvířata ani přírodu jako takovou nechrání. To jste doposud nepochopil?

L. Paluzga

Co bylo na mém komentáři tak závadného, že neprošel?

Otansiho

Ať se přijede podívat, ale po svých pěšky nebo na kole. A ideálně dle jeho světa po „polňačkách“.

Jiří Kocurek

To je právě ta věc: Někdo chce výdobytky moderního světa, ale bez toho moderního světa. Jídlo v restauraci, aniž by se tam dovezly zásoby*… a tak dál. Pokrytec.

*) pečená krysa, však přišla sama.