z prahy

Na Krétu z Pardubic za 49 eur, lákaly stránky s tváří Václava Fischera. Rizikové, míní ČOI

Nová podoba letadel airFischer. Foto: airFischerNová podoba letadel airFischer. Foto: airFischer

/AKTUALIZOVÁNO 18:45/ Na první pohled je to lákavá nabídka: z Pardubic na Krétu v létě přímým letem za 49 až

Zpět na článek
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Tom

Nemyslím si, že by panu Václavu Fischerovi šlo o to, aby prováďěl podvody podobnýho typu pokud chce rozjet letecký byznys. Spíše se domnívám, že mu to někdo hacknul….Jinak by ta jeho (zatím jen ohlášená) aktivita jaksi nedávala smysl…Hlavně, že je zde plno lidí, kteří už udělali jasný závěry….

Tom

OK, nicméně to se může stát…to není Fischerova chyba nebo úmysl.

Michal

Stránka už nesměřuje na rezervační systém, ale na blog Václava Fischera, který odůvodňuje, že se jednalo o nedokončený systém.

Michal

Tak jestli je to podvod, dá se to reklamovat přes banku a karetní asociace – takhle se zachránila spoustu peněz zákazníkům Sky Europe.

Jestli někdo dneska věří vyčpělému tragédovi Václavu Fischerovi, tak si o 49 euro přijít ale zaslouží.

Vláďa

Komedie v zivote bych s timhle clovekem neletel. Zlaty travel service smartwings… kdyz uz

MK

Pro odlehčení: Na Krétu se z Pardubic dá dojet MHD za 13/16 Kč – jde o místní část mezi Polabinami a Rosicemi. Takže 49 € je přemrštěná cena…

Vláďa

🙂 🙂

Zdeněk

Taky mi to nějak podezřele smrdí…. Pan Fischer si patrně myslí, že jsme národ idiotů, nebo že jsme před týdnem slezli ze stromů.

Lukáš F.

Jestli to vůbec je jeho iniciativa a ne zneužití nebo jména.

Roman Šitner

Lukáši, zneužití jména je možné, ale… Fischer osobně podniká kroky ke startu letecké dopravy. Zmíněné weby jsou založené a tvořené v německém prostředí, pro německé prostředí je typický i rezervační systém a platební brána – vykazují ale dobrou češtinu. I ty vzájemně si odporující weby byly registrované ve stejné době stejným způsobem, jsou vytvořené ve stejném programu. Obsah webu nese znaky typické pro Fischera. Zneužití jeho jména by tak bylo extrémně složité. I kdyby to byl hacker, který získal přístupové údaje, tak ve snaze o podvod by to dělal úplně jinak. Tohle spíš působí, že to Fischer hrubě podcenil a… Číst vice »

Jen tak

Rezervacni system tedy pro Nemecke prostredi urcite typicky neni. Ani v nemecku se listky do letadla nerezervují jako „na koncert“.

na me to spis pusobilo jako „hack“ tech stranek a neci pokus vytriskat nejake penize … protoze jinak je to naprosty amaterismus.

Roman Šitner

Typický – tím je myšleno nemáte žádné peníze na profi rezervační systém letecké společnosti, tak hledáte lowcost řešení, co si s tím cca poradí… a protože googlíte německy, vypadnou vám tamní řešení. Čech by našel úplně jiný poskytovatele.