Modernizované RegioSprintery pro AŽD už jezdí, zatím v Karlovarském kraji u GWTR

Motorový vůz RegioSprinter v barvách AŽD Praha ve stanici Karlovy Vary dolní nádraží. Foto: AŽD PrahaMotorový vůz RegioSprinter v barvách AŽD Praha ve stanici Karlovy Vary dolní nádraží. Foto: AŽD Praha

Společnost AŽD Praha převzala první ze čtyř modernizovaných motorových vozů RegioSprinter. Svézt se s nimi už mohou i cestující: zelené

Zpět na článek
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Rtep

Pokud ta modernizace dopadla, jako u Regiosprinterů, které jezdí u nás na Šumavě, tak se není opravdu čím chlubit. Držím palce, aby tentokrát byla provedena profesionálně.

liposh

Předpokládám, že jsem ho viděl v sobotu v České Třebové, protože tam jeden kus stál venku.

os.ka.rek

Tak by to mělo být. Vozidla hotová a předvedená nějaký čas před startem provozu, aktivní zájem o to, aby vyjela v prosinci bez závad. Díky!

Ondřej

Viděl sem tento stroj v Ostravě na raildays ,interiér pěkný ale proč nemodernizovali stanoviště strojvedoucího ..

AAA

A co je tam za problém, proprděná sedačka?

MartinS.

Tak to, kdy budou mít dopravci připravená vozidla nezáleží úplně jen na nich… prvotní je, s jakým předstihem podepíše objednavatel smlouvu, potom je to o dostupnosti vhodných vozidel na trhu a možnosti je koupit a v neposlední řadě o opravárenských kapacitách. No a protože objednavatelé si u nás dávají dost na čas, tak se ty lhůty pro dopravce na shánění vozidel a jejich modernizace celkem krátí… bohužel… dopravci by se měli vybírat s předstihem alespoň 2 roky před zahájením provozu, protože to, kdy končí smlouva se ví i s předstihem 10 let, ale to bychom nebyli u nás, kde čekáme,… Číst vice »

VRT

Přesně! Soukromníci jsou fuj, ale kromě AŽD! Ti jsou nejlepší! Zdenda je Bůh!

Tronda

Ale kdepak, nebude tam platit režijka, tak už ta trať měla být dávno vyškubaná! Vlak ve kterém neplatí režijka je zbytečný!