Ministerstvo dopravy je bez dvou náměstků, vedením sekcí jsou pověřeni Jelínek a Sosna

Budova ministerstva dopravy. Pramen: MDČRBudova ministerstva dopravy. Pramen: MDČR

Na ministerstvu dopravy začala platit od středy nová organizační struktura, který výrazně změnila rozdělení jednotlivých odborů pod jednotlivé sekce. V

Zpět na článek
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Octupus

Myslite ze Andrej Nevlastnimagrofert prijde na to, ze si Kremlik hycka nekoho kdo brzi vysokorychlosyni trate?

Jiří Kocurek

Proč ne? Pokud sloučení všech infrastruktur pod jeden obor zabrání situaci, kdy ŘSD uzavře půl dálnice a SŽDC souběžnou trať, obojí kvůli plánované údržbě.
Z Víně a Bratislavy do Prahy? Jako jo, ale pozor na Brno, to je v obležení, vede se tam zákopová válka. ŘSD a SŽDC se snaží Brno vyhladovět.

Jan

Áno, a tá ešte len vstupuje do hlavnej fázy. Po tohtoročnej zahrievacej fáze ŘSD chystá hlavný voj v podobe dvoch ďalších úsekov VMO vyžadujúcich o.i. uzávierku Tomkova náměstí, istený zo zálohy opravami opravou D1 medzi Ostrovačicemi a Devíti kříži. SŽDC zaháji opravou nádražia Židenice, ktorá by mala vytvoriť predmostie pre hlavný voj tvorený úplnou uzávierkou trate na Českú Třebovú pri súčasnom obmedzení kapacity smer Břeclav stavbou odbočky Rajhrad. Ako záloha je potom pripravená rekonštrukcia stanice Brno-Královo Pole. V prípade, že by to nestačilo je kedykoľvek pripravené Mesto situáciu doraziť opravou Merhautovy, Lesnické, Štefánikovy a Veveří plus prípadne nasadením gerilových jednotiek… Číst vice »

Vladimír D.

Kulantní zdůvodnění, ale co je za tím, že tak najednou?

pozorovatel

No, kulantní – že by nějak úzce souvisela agenda veškeré dopravní infrastruktury s letectvím, aby to bylo jako „kulantní zdůvodnění“ skutečně i chytré, to mi zrovna nepřijde.

GPGP

Tak já bych se i přihlásil, ale těžko by mě zaplatili a dělat pro stát by mě asi nebavilo :-)))

Hen ten oný

Hle, a už to tady máme. Správný krok.