MF DNES: Šéf ÚOHS Rafaj letěl s Vařilem z BusLine na výlet do Amsterdamu

Městskou autobusovou dopravu v Litoměřicích zajišťovala společnost BusLine, později TD Bus. Foto: MěÚ LitoměřiceMěstskou autobusovou dopravu v Litoměřicích zajišťovala společnost BusLine, později TD Bus. Foto: MěÚ Litoměřice

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Petr Rafaj se před čtyřmi lety vydal na zápas fotbalistů Jablonce s Ajaxem Amsterdamu

11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Karel

Koukam ze Arriva jsou taky darecci…

Pampara

V zemi krále Zimoly se zase důmyslně směňovaly pozemky. Což přes ČD moc nefungovalo…

Sacrebleu

Já na bráchu = 🤝 myje = Česká mafiánská republika.

Jiří Kocurek

Děje se to i jinde, ČR není výjimka. Totiž děje se to především tam, kde někdo rozhoduje o penězích, které mu nepatří (ale chce je).

A.R.

Nedávno jsem četl takový dlouhý článek o rozkrývání podvodů na DPMLJ. Nikdy jsem Wejnara pořádně neznal, ale fakt jsem nečekal, že si bez Vařila ani neuprdne.
I když na to nespoléhám, doufám, že ty grázly a mafiány zavřou, protože jejich počínání se dotýká mé životní profese tak, že ji nemůžu vykonávat s pocitem uspokojení. Ale co bych čekal od české povahy si toho nevšímat, že?

Petr

Luboš Wejnar byl do DPMLJ vyslán z BusLine, tedy Vařilem. V té době už DPMLJ fungoval jako penězovod z rozpočtů měst Liberce a Jablonce do BusLine (k Vařilovi) – právě kvůli tomu ostatně v roce 2009 vznikl. Jako ředitel DPMLJ tedy Wejnar nemohl existujícímu tunelování rozpočtů obou měst (skrze DPMLJ jako nástroj) nijak bránit (neb tak chtěli představitelé obou měst coby vlastníků DPMLJ i J.Vařil = všichni kdo Wejnarovi veleli a kdo ho do funkce ustavili), ale ani toto tunelování organizovat (na to byl pro radní/politiky i Vařila pouhý výkonný podřízený, nikoli někdo na jejich úrovni). Ostatně, za DPMLJ tomu… Číst vice »

Jackub

Proč mě podobné kauzy vůbec nepřekvapují? 😉🤔😏

Panelák

Protože jste volil socany? Rafaj je jejich kůň.

Jackub

To bych to nepsal ironicky… 😁 ČSSD rozhodně není strana, která by mě čímkoliv oslovovala. Ale vaše myšlenkové pochody jsou zajímavé. 😉 Co všechno dokážete z jedné věty vydedukovat! Klobouk dolů! 😁

Martin1

Byli to politici napříč. Ano, i ti z Ano. Nemile mě ale překvapili politici z SLK, byť o některých z nich si myslím své.

A.R.

Asi protože jsme v Česku. Připadám si taky jak ve Venezuele.