LOT 3a leaderboard

Lufthansa představila první airbusy s interiérem Airspace, nabízí více místa

Nový interiér Airspace v letadlech Lufthansy. Foto: LHNový interiér Airspace v letadlech Lufthansy. Foto: LH

Nový interiér mají dostat i airbusy dceřiných společností Lufthansy.

Zpět na článek
Odebírat
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Kluk z Pankráce

Hele.. mile rád se svezu.

Jiří 24

Já si nemůžu pomoct, ale ty Airbusy (obzvláště A320family) mi připadají pořád stejné. Okénka pořád stejně malá, sterilní bílá všude, pořád stejné otvírání binů a žádná výrazná změna podhledového osvětlení. Interiérově je Boeing 737 MAX (i novější NG) úplně jinde 😐

Majkl

Souhlas. Jediný, co vidím, jsou o něco hezčí sedadla, než má RYA.

MildaIV

Ano B737 je někde jinde – ještě méně prostoru. Ze všech dnes vyráběných NB je nejužší na sedačku.

Ivan

Pardon, ale letěl jste A320 a B737? Ten rozdíl v místě tam je. Boeing je prostě stará konstrukce s užším trupem. Netvrdím, že A320 je něco moderního, ale radši letím s ním. Design vnitřku je otázka vkusu, ai jeden mi nepřijde lepší či horší.

LiborV

Mám zkušenosti s letem s nedávno dodanou A220 pro Swiss. Letecká společnost i výrobce tvrdí jak je interiér hezčí a prostornější. Vypadá to uvnitř dobře, ale o moc více místa tam není. Podobné to bude dle mého i v tomto případě.

Ast

Je to jako když 20 let žijete ve stejném bytě a docela vás to začne nudit. Tak vymalujete, koupíte nábytek, trochu to líp poskládáte a získáte pár centimetrů někde, kde byste to ani nečekali. Estetický efekt – znatelný, reálně získaný prostor – mizivý. Člověk od toho moc nesmí čekat, furt to bude ta stejná A321 , jen bude mít větší šmrnc.