LOT 3a leaderboard

Lufthansa a Swiss obnoví od června lety z Prahy

Airbus A320neo. Foto: LufthansaAirbus A320neo. Foto: Lufthansa

Letecké společnosti Lufthansa a Swiss jsou po KLM, Eurowings a ČSA dalšími aerolinkami, které potvrdily obnovení provozu z Prahy. Lufthansa

Zpět na článek
21 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jenda

Koukám, že zoufalcům ze Shitwings vadí i to, když někdo zvládne letět na dovolenou s jinou společností než Shitwings 😀

Y.K.

Nějak nechápu spojitost se Smartwings a odkud na vás vyskakují zoufalci z této aerolinky.

Jenda

U všech článků o Smartwings se v těchto dnech vždycky děje to, že přispěvatelům během minuty naskočí 10, 20, 30 palců dolů, i když jim do té doby skákaly jen palce nahoru. To samé se stalo s mým příspěvkem níže, proto ta reakce.

skyline

Je to jen můj názor, ale zoufalec se může projevovat i tak, že s hrůzou sleduje počet palců u svých příspěvků 🙂
Lajkování a vyhodnocování skóre u příspěvků se zde stalo posedlostí.

Petr

Já sleduju palce tak nějak u všech příspěvků zde, protože mě zajímá, jaký je na různá témata převažující názor 🙂 Ale toho jevu, kdy v diskusích k Shitwings naskakují mínusy skokově po desítkách si nelze nevšimnout, už tady na to poukazovala řada diskutujících.

Jenda

Máme s nimi na červenec koupenou dovolenou. Takže obnovení provozu mě na jednu stranu těší, na druhou stranu bych ještě potřeboval zrušit tu ponávratovou karanténu 😀

Anonymus

Podle toho, kam letite. Ale karantena bude jeste dlouho pro obycejny turisty. Je to logicke. Ndni v tuto chvili mozne, aby se do Cech nahrnuly desetitisice turistu z ruska nemecka italie spanelska…

Jenda

Máme s nimi na červenec koupenou dovolenou. Takže obnovení provozu mě na jednu stranu těší, ale na druhou stranu bych ještě potřeboval zrušit tu ponávratovou karanténu 😀

Jakub

Podle Facebookového profilu Swissu by měla být obnovena i linka do Ženevy.
Co se týče dálkových linek Swissu z Zurichu, jedná se o Bangkok, Johannesburg, Mumbai, New York (JFK i EWR), Chicago, Singapur a Tokyo.

Y.K.

New York, to mi přijde celkem šílené, přinejmenším unáhlené.

David

Moc tomu nerozumím. Vláda ČR se nechala slyšet, že hranice s Německem nechá zavřené i po půlce června (pominu nelogičnost kroku, jelikož všechny okolní země mají méně nakažených na obvyvatele než ČR), tak kdo bude těmi linkami moci létat? Pendleři?

PetrWhatever

Odletět můžete. A přiletět taky, akorát vás pak bude čekat čtrnáctidenní karanténa, nebo si musíte zaplatit test. Otázka je, jaká bude reálná volná kapacita testování, až se začne cestovat. Za téhle situace musíte mít opravdu silný důvod někam letět.

J.K.

Ti co s přestupem poletí dál , nebo na služební cesty …

Anonymus

A kdo s tim bude litat?? Nulova poptavka totalbe cely cerven.

Anonymus

Minusy za co? Za pravdu?

J.K.

Asi za to že pravdu nemáte? Nulová poptávka není ani teď, spoustu lidí obchodovat potřebuje, služební cesty, rozdělené rodiny, případně si seženou test takže do karantény nemusí. Poptávka bude nízká, ale ne nulová (to není ani dnes), proto nemáte pravdu.

LiborV

Vím například o servisních technicích, které potřebuje jejich zaměstnavatel (výrobní společnost) dostat k zákazníkovi (který provozuje velmi složité technologie) a to do destinací typu Albánie, Mexiko nebo třeba Egypt. Tito lidé letět potřebují. Někoho již podobné firmy posílají i soukromým letadlem. Těch lidí co letět potřebují je málo, ale jsou.

Anonymus

Tak proc aerolinky neobnovuji provoz jako pred koronou? Proc propousti zamestnance po tisicich? Ja nevim o nikom, ze by se ted chystsl do zahranici. Ani autem, busem, vlakem, natoz letecky.

Nekdo

Tak u nas v baraku minimalne polovina z dveste zamestnancu a nekolik malo desitek studentu urcite nekam letos poleti, a ne na dovolenou. Zhruba deset lidi se i stahovalo zpet z ruznych sluzebnich cest. Nesmite se na zahr. cestovani ptat v hospode na navsi…

David

Asi tak…IT, consulting, obchod, servis technologií… Tam je nějakých 1600 za test k smíchu. Taxík z Mnichovského letiště do centra stojí více.