LOT 3a leaderboard

LOT se vrátí do Prahy, bude létat denně do Varšavy. Firma ještě nedostala státní pomoc

Embraer E195 společnosti LOT. Foto: LOTEmbraer E195 společnosti LOT. Foto: LOT

Letecká společnost LOT Polish Airlines je již dvacátým dopravcem, který na Letišti Praha obnoví svůj provoz. Od 1. července dopravce

Zpět na článek
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Peeetr

LOT už specifickou pomoc od Polska dostal, když tamní vláda nedávno schválila, že většina jeho zaměsnanců může přejít na místní obdobu schwarcz systému.

Webster

Hlavně aby se od září otevřela ta linka do Ostravy!

GPGP

Tak to určitě, prý to bude za takové love že se to vyplatí i pražákům :-=

David

Kdyby v Ostravě nebyl Jobair, tak naprosto bez cenné letiště.
To samé brno.

michalspina

škoda ztracené příležitosti, jak krátké letecké trasy eliminovat. to se ale týká hlavně polských vnitrostátních letů — z Varšavy má jakés takés zdůvodnění snad jedině Štětín, ale lety pod 300 km typu Katowice už měly zůstat spát navždy.

Mad_Majk

Běžte prosím spát Vy. Děkujeme.

Jirka

Ale ale, co když někdo potřebuje jen přískok k dalšímu letu? Letiště ve Varšavě je daleko od nádraží. Pokud někdo pojede jen Katowice – Varšava, tak je lepší vlak. Zastávek minimum a rychlá trať.

michalspina

tak ten přískok realizuje vlakem, trvá to jen tři hodiny, ani není potřeba zajíždět na Wwa Centralna. Z Wwa Zachodnia je vlak SKM na letišti za necelých 20 minut.

Vaclav

včera jsem hledal letenku a LOT nabídl kombinaci přes Budapešť, myšleno let PRG-BUD a pak dále (LOT Polish Airlines/ LO 2504 / Embraer 195) … že by kromě Polska létali v červenci i Maďarsko?

Pklkl

Co vím tak bázi v BUD už mají delší dobu

Vaclav

že tedy letiště nezmiňuje ve zprávě i to…

Jakub

Včera měli v systému ještě i 4 lety za den z varšavy, dnes už mají pouze jeden. Nelze již ani nalézt let z Budapeště do Prahy, proto to ani letiště nemůže zmiňovat ve zprávě…