Lidé mohou po půl roce opět využívat jižní výstup z metra C Budějovická

Metro Budějovická, jižní vstup/výstup. Pramen: Praha 4Metro Budějovická, jižní vstup/výstup. Pramen: Praha 4

Terasa byla vybudována v roce 1977, nikdy se neopravovala a její stav se postupně zhoršoval.

11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Olin

Trochu mne fascinuje v článku obrat „nikomu nepatřilo“… Pragmaticky… V katastru je bílý políčko…?! Těžko… No, a od toho bych se asi odpíchl.

Miroslav Zikmund

Kdypak se pán ráčil narodit nebo je návštěvníkem z jiné galaxie ? Nepochybně náhled do katastru byl proveden, s negativním výsledkem – za „bolševika“ totiž patřilo všechno veřejné všem, tudíž nebylo nutné zápisy v katastru aktualizovat a v případě soudružského „sporu“ mezi dvěma socialistickými organizacemi rozhodovala moudrá strana mající vedoucí úlohu …. Buď tedy rozhodl moudrý obvodní / okresní výbor KSČ ústy vedoucího tajemníka nebo podvedoucho tajemníka pro danou činnost. Nebo krajský / městský výbor KSČ opět ústy vedoucího … Ve sporu na nejvyšší úrovni pak aparát ÚV KSČ …. Dnes univerzální „matka strana“, co problém vyřeší není …. V… Číst vice »

Jiří Kocurek

Raději ať určuje vlastnictví soud, než tajemník, který se stává moudřejším během svého kariérníh postupu. Milouš Jakeš věděl po polovodičích … všechno!

P_V

Katastr je dvourozměrný a nedokáže se vypořádat s tím, že na jednom pozemku může stát víc staveb nad sebou. Jako třeba stanice metra, prodejna a terasa.

taxi

Typická česká rekonstrukce. Zavřeli to a pak se strašně dlouho vůbec nic nedělo, aby se to celé stihlo odhadem v poslední třetině celého intervalu. Hrozný.

Y.K.

Ono se to zavřelo kvůli havarijnímu stavu a ne kvůli rekonstrukci. Proto se tam po většinu času nic nedělo, prostě to bylo jen zavřené, aby to na někoho nespadlo.

P_V

Když se neví komu to patří, tak do toho nemůžete dávat peníze. To byste taky mohl jít sedět.

Frantík

Osobně jsem tam nebyl, ale jezdil jsem kolem, a zajímalo by mě, proč v takovém případě byl pořád možný přestup na metro (nebo alespoň hlášen) ze zastávky Poliklinika Budějovická.
Museli lidé obcházet celý blok?

mimochodem

Patro mezi metrem a ulici bylo plus minus (zuzeni) pruchozi snad po celou dobu.

Rudolf Tuček

Dalo se jit z povrchu do mezipatra a potom schody na opačné straně na nástupiště. Pod terasou se dalo projit tunelem z lešení.

Projektant

Zas taková dálka to není – chodilo se podchodem od polikliniky do úrovně -1, uzavřen byl jenom JZ přístup z této úrovně na nástupiště https://mapy.cz/s/lucukameku
Ale i kdyby to bylo dál tak nevím, čemu by pomohlo, kdyby se přestup nehlásil.