cargo

Letiště Pardubice hledá nového šéfa. Praxe v letectví a znalost angličtiny jsou jen výhodou

Letiště Pardubice. Autor: Letiště PardubiceLetiště Pardubice. Autor: Letiště Pardubice

Termín přihlášek pro zájemce o vedení pardubického letiště je 7. prosince.

Zpět na článek
51 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vlastimil Kocurek

Praxe v letectví a znalost angličtiny je překážkou zvolení.
Znalost někoho v Radě Pardubického kraje nutností.

Petr

Vyzývám tímto pana Sůru aby se přihlásil na toto výběrové řízení jakožto největší kritik regionálních letišť konečně muže předvést svoje umění

Petr

A proč je to špatný nápad? Podle vašich článků tomu rozumíte a pokud rozlétáte Pardubice budete slavný. Navíc budete mít pro své články informace z první ruky 🙂

Petr

Tak kdo by to podle vás měl dělat? Nikdy nebudou ideální podmínky ani ideální“politická“ konstalance. Stát venku a popisovat situaci je jednoduché…

aldas

„Petr“ má očividně nějaký vlastní psychický problém, nenechte se pane Sůra rozhodit. Takových „Petrů“ jsou mraky všude okolo..Pro PED jste udělal maximum a za to Vám a zdopravy.cz velké díky.

Petr

Takových aidasu jsou taky všude mraky. Ja mám možná psychický problém, ale vy visíte panu Surovi přímo z prd..e. Teď nevím, co je horší. A abych tomu rozuměl… vy oslavujete, že novinář dokázal nechat někoho vyhodit?? To je spíš smutné, ač si o paní myslím své. A co bude teď aidasi!?! Kde teď najdete spasitele? Opět se vracím k tomu, ze stát venku a popisovat je jednoduché….řídit a mít výsledky je úplně jiné kafe

aldas

Petře, uklidněte se, Vaše výlevy jsou nemístné a nevhodné. Nemíním s Vámi diskutovat o ničem. Pěkný den.

Petr

Co je nemístné a nevhodné? Pozastavit se nad tím co bude dál, nebo, že kritizovat je jiné než opravdu něco udělat/rozlítat, nebo to, že novinář má takovou sílu, že dokáže někoho nechat vyhodit?? Nebo vám došli argumenty tak to radši házíte na nemístnost?Vlastně jsem ani nic jiného nemohl čekat, že?!? Nediskutuje…jen jste udělali hon na čarodějnice a teď nevíte co dál…a teď když má někdo ukázat koule tak nic…

aldas

Koupit si zcela nový firemní Superb Laurin Klement v té nejvyšší komfort výbavě, vyžadovat a nepokrytě si hlasovat o svých odměnách ve výši 225.000 se sprostě vylhanou lží o zajištění pravidelných spojení na Ukrajinu tak, jak bylo plně prokázáno a v době, kdy letiště je v létě bez charterů. spojení s Ukrajinou od Skyup není létáno od počátku března dodnes, Wizz léta naprosto minimálně, Vám připadá normální?? K tomu za jejího vedení ztracená všechna pravidelná spojení do Evropy a Ruska s opakovaně výraznými propady v hospodaření letiště. Perlou je pseudovize o spojení se stepní Kalugou, což nevymyslí jen tak někdo:).… Číst vice »

Petr

Paní S asi nemá cenu řešit, v tom mate pravdu. A může si za to sama. otázka je jaký vliv měla na ty linky a upřímně odměna 75 tisíc je spis směšná, podívejte se jaké odměny si rozdělují v jiných státních firmách mimo letiště, nebo třeba soukromých. Poukazuji pouze na to, že není vůbec žádný plán…čím jste si pomohli, ze jste uspořádali hon na čarodějnice? PED nemá catchment ani kupní sílu na to aby tam létali pravidelně linky a na vykrádání PRG je už pozdě….to nespraví nový ředitel letiště…Každopádně Vám tam držím palce. A připravte se na to, ze jestli… Číst vice »

aldas

…to byla odpoved´ Petrovi, co do tématu zapletl všemožné, ne Vám. Pohodu dne a klidný víkend všem

Zvěd

Vyhraje někdo z města ,klasika

aldas

Ted´ už jsou v takových finančních ztrátách a situaci, že se z PED nelétá, v létě vůbec, kromě Alicante, Ukrajina katastrofa. Tak si tam nasadit nějakého kámoše typu tetka z Prahy, můžou to celé zavřít nebo posílat z kraje a města pravidelně x milionů na provoz. Hlavně, že se postavil nový terminál, zející prázdnotou – tak aby za rok z toho nebyl sklad brambor…

Nekdo

do konce roku začínají nové linky do Kalugy, Antananariva, Nového Urengoje, Českých Budějovic a vůbec. paní ředitelka dostane víc odměn a služební vrtulník!

aldas

Ano, i já se pořád divím, že si namísto Laurin Klement v plné palbě neřekla o nějaký pěkný vrtulník, když má ty skvělé výsledky:):):). A taky pořád čekám na tu superlinku s Kalugou, bude narváno. Třeba nám k tomu odborník, pan Juchelka, podá zasvěcený komentář, kdy do té tundry začnou létat…:):)

Vlastimil Kocurek

Už se nejspíše ví jeho jméno.

Pašák

Ono tam bude někdy něco lítat?

ABC

Tak taky proto je praxe v letectví a znalost angličtiny jen výhodou a ne nutností 🙂

Anonymus

V dnesni dobe nebude problem o uchazece. Je otazka, jedtli se dohodnou financne a jestli dany clovek se prestehuje bliz k letisti.

V.N.

U takových pozic se běžně dojíždí , případně si člověk najde nějaký byt pro přechodný pobyt. Pokud jste řidič VZV , uplatníte se v každé fabrice. Pokud jste manažer v letecké dopravě , zas tolik možností uplatnění v rámci ČR nemáte.

Anonymus

Pokud se tam hlasi nekdo z vice nez 100 km (rekneme Brno, vychodni Morava, zapadni Cechy,tak uz by se prestehovat mel. Samozrejme mmuze v Pardublach byt v pronajmu a na vikendy jezdit domu, to si ale za tu mzdu asi zadny vysoce kvalufikovany manazer nezkusi. Je to vyzva pro lidi z jinych ceskych a slovenskych letist a prk lidi ze Smartwings, ale uvidime.

Vlastimil Kocurek

Ten člověk bydlí v Pardubicích. Klid. 🙂

Apex

Mission impossible…

Adolf

Tam je úplně jednoduché kdo tomu bude šéfovat. To letiště stejně bude pořád v mínusu, kdyby ho zavřeli udělají nejlépe.

Lukkuk

Nebýt krize v letectví tak to bylo letiště s největším potenciálem v ČR. Neříkám, že by ho dokázalo využít, ale bylo by díky blízkosti PRG. Takovej potenciál jiné letiště nikdy mít nebude.

Adolf

Právě kvůli blízkosti PRG to letiště žádný potenciál nemá (Brno kvůli VIE a Ostrava kvůli KTW), o KV a ČB se nemá smysl ani zmiňovat. Kdyby to vše zredukovali na lokální aerokluby, udělají nejlépe. Takhle budou pořád sypat a když nějakého dopravce seženou, tak ten bude chtít peníze také, za to že tam vůbec letá.

Nekdo

souhlas a kdyby měli vlakové nádraží u terminálu – jako FRA – tak jsou jednoznačně TOP volba…

beija

Nějaká regionální trať vede kolem..Tak kdyby bývali mysleli při výstavbě terminálu, tak jen stačilo udělat repre zastávku. ( na závodišti to šlo před x lety) a navýšit počet vlaků do Chrudimi. :D.

Vlastimil Kocurek

TAk akorát PRD.

Šejdr

Požadavky vypadají jak opsané z nějakého výběrka na vedoucího referenta v samosprávě. Odborné znalosti netřeba, angličtina netřeba, ale hlavně mít titul. Koneckonců s tím mají úřady v Pardubicích velké zkušenosti, když se chybějící VŠ tituly hromadně získávaly v místní sezemické sorbonně.

UBolt958

Však to je dneska všude. Nic neznám, nic neumím, ale mám titul, tak mám vyhráno. Dneska nikoho nezajímají zkušenosti nebo praxe, můžeš mít v hlavě nasr….., ale hlavně mít diplom.

LiborV

Když vybírám lidi do týmu, tak titul považuji za něco co je základ, který mi ale nestačí. K tomu potřebuji navíc od lidí ty zkušenosti a řekněme i určitou kompatibilitu v myšlení

Šejdr

Tohle v komerční sféře už v mnoha případech neplatí, pro firmy je důležitější praxe a především schopnost a ochota uchazeče se rychle naučit vše, co zatím neumí. Papír ze školy garantuje leda to, že dotyčný je schopen se nadrtit nazpaměť hromadu informací, odvykládat je u zkoušky a pak obratem zapomenout.

V.N.

Ono je to také o tom, z jaké vysoké školy má dotyčný diplom. Řada VŠ není o tom se něco nadrtit na zkoušku a pak to zapomenout. Ale o získání nějakého způsobu uvažování a přístupu k řešení problémů.

Kráťa

Angličtina je dnes už poměrně běžná i pro pozice na daleko méně významných židlích. A praxe by měla na obdobné pozici být nutností.

Pro koho že je to teda vypsané? Bude to kamarád z přímé linie či jen kamarád kamaráda?

Jakub Kosmider

Hlavně že je tam vysokoškolské vzdělání … a přitom angličtina, je na této pozici daleko důležitější než nějaký diplom …

V.N.

Nepochybuji o tom, že se na tuto pozici přihlásí obrovské množství uchazečů, z nichž většina bude mít jak VŠ vzdělání , tak i znalost angličtiny…. otázka je, kdo to vyhraje. Jestli opravdu ten nejlepší kandidát anebo největší kámoš politiků…

tom

Nejspíš někdo s VŠ a nedobrou angličtinou bez praxe z letectví….Tak aby vyhověl zadání….

X 1

Takže politický kamarád :). Tedy nula, co nic neumí ale zná se spoustou vlivných.

Jiří Kocurek

Ministryně financí zadání splňuje.

X 1

Jo, ta je dobrá. Ale drží se sviňa jako klíště.
To ministři zdravotnictví se teď střídají jak šamstři na lehké ženě.
Jeden vypadá jako Barbie Ken a trpí dojmem, že umí zpívat. Ale umí po Aglicky.
Druhej je guma ve výslužbě se sklony všemu velet.
Ti dva jsou prostě dobří jak jeden a když to dají do kupy, tak to výběrko vyhrajou.
🙂

Vlastimil Kocurek

Nějaká učitelka s němčinou.

Vlastimil Kocurek

Proč otázkou ??????

Nekdo

to je moc dobře, že je to tady zveřejněné. jednak lidé poukazují na to, že to vypadá tak trochu jako napsané na míru a jednak se může najít někdo, kdo to půjde investigativně prubnout…

Vilém

Honzo, co to dělat jako part time? 🙂

X 1

Hans Sůra jako ředitel letiště.
No ty vo.e. 🙂
Ale vlastně proč ne. Fakticky. Za prubnutí ten špáß stojí.
😉

Petr

Vyzývám tímto pana Sůru aby se přihlásil na toto výběrové řízení jakožto největší kritik regionálních letišť konečně muže předvést svoje umění