Jihomoravský kraj otevřel novou cyklostezku po hrázi Nových Mlýnů

Nová cyklostezka po hrázi Nových Mlýnů. Foto: Jihomoravský krajNová cyklostezka po hrázi Nových Mlýnů. Foto: Jihomoravský kraj

Díky stomilionové stavbě došlo k oddělení cyklistické a automobilové dopravy.

Zpět na článek
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Petr

2,5 km tohohle za 119 míčů🤮🤮

Pivlis

Super. Jenom z mapy.cz jsem nepoznal, jestli má cyklostezka 5174 mimoúrovňové křížení s I/52? Protože přejíždět tu silnici (navíc s malými dětmi na vlastních kolech) byl vždy docela zážitek, o který tam asi nikdo nestál.

Eko

Bohužel to podle některých fotek vypadá, že křížení je úrovňové. Snad se pletu.

Milan

Hlavně je potřeba dát na tu silnici zákaz vjezdu cyklistům, když už došlo k oddělení cyklistů od automobilové dopravy. Na to všude u nových cyklostezek zapomíná.

Petr

Pokud tu komunikaci hromadně nebudou využívat biomatky, čoklaři a běhající metrosexuálové jak mají ve zvyku, přestože na čistě stezkách pro cyklisty nemají dle předpisů co pohledávat, tak to ani nebude třeba.

Digi

Pozor: většina těch věcí co koláči považují za cyklostezky nejsou cyklostezky ale účelové komunikace => proto na ně pejskaři a ostatní můžou…

Z fotky, není tam značka vymezující cyklostezku, tzn účelová komunikace, můžou na ni všichni…

A trochu respektu k ostatním ůčastníkům provozu by taky neškodila…

Jiří Kocurek

To je jih Moravy, ne Praha. Pes běhá na zahradě, majitel pracuje na zahradě či ve vinohradu. A to je zápřah větší než posilka.

Leinad

Jo pes na zahradě, může běhat za svým ocasem na větší ploše než v bytě. Ale ostatní důvody venčení (socializace, kontakt s jižní psy) nejsou potřeba.

P73

Ona tam je, nebojte.

Jiří Kocurek

Tohle beru, uleví se oběma stranám. Jen ta cena je ranec, asi se na tom podepsal most vedle zdymadel.