LOT 3a leaderboard

Jihlavě zajistí dvě stavby lepší spojení s I/38, která vede k D1

Stavba sjezdu ze silnice I/38 do ulice Romana Havelky v Jihlavě. Foto: Jihlava.czStavba sjezdu ze silnice I/38 do ulice Romana Havelky v Jihlavě. Foto: Jihlava.cz

Součástí plánů je obnova sjezdu do Pávova, buduje se napojení přivaděče na nákupní zónu.

Zpět na článek
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Cestující, teď ale doma

Nájezd u ulice Romana Havelka směr Znojmo se nebude stavět? Stejně tak MUK u nemocnice do ulice Vrchlického má sjezd pouze od D1 a nájezd směr D1. K čemu jsou dobré takové poloviční řešení?

A dostavba MUK D1 a I/38 na klasický ctyrlistek plus by-pass v levém jízdním pásu taky pořád nic.

okk

To už je takové nehezká vlastnost tohodle obchvatu – samé podivné sjezdy, které pokrývají jen polovinu směrů (většinou na/od D1, ale to už je takový relikt daný způsobem výstavby). Na jednu stranu jsou sjezdy blízko u sebe (Romana Havelky, Jiráskova, Vrchlického, Žižkova), na druhou stranu chybí sjezd na Telečské (Pístov).

Pavel

Pamatuji si z mistnich novin, ze nejaky urednik, kdyz se ho ptali na najezd u vodniho raje, tak rekl neco ve smyslu, „to bychom museli vykupovat pozemky a to je moc slozity“. Tenkrat me to opravdu rozcililo. Nicmene, kdyz se tal podivam na to, jakej je aktualne v Jihlave pristup ke vsemu, tak vlastne nejsem nijak prekvapenej. A jihlavsky RSD, to je kapitola sama pro sebe. Jejich neschopnost provadet nejakou aspon minimalni pravidelnou udrzbu I/38 je do nebe volajici. Tunel celorocne zanesenej bordelem, kterej s velkou slavou dycky na nekolik dni v lete zavrou (!!), zhasinajici sipky v tunelu, na… Číst vice »

medvěd

Čili kvůli tomu, že to částečně udělali, musí nyní to dodělat pořádně !

Kaa

Pořádně to nedodělají, protože u nákupní zony bude pouze sjezd ale nájezd nikoliv

Miky

To by se muselo kvuli najezdu z obchodakum vykoupit a zbourat to Alzheimer Zentrum, do toho se asi nikomu nechce.