JetBlue začal prodávat lety přes Atlantik, zatím spojí Londýn a New York

Airbus A321LR pro JetBlue. Foto: JetBlueAirbus A321LR pro JetBlue. Foto: JetBlue

Čtvrtý dopravce na linky přes Atlantik nasadí úzkotrupý A321LR.

Zpět na článek
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub

Dobrá cena, zvlášť pokud se to opravdu bude blížit standardu ve wide-body.

František

O tom, jestli se produktem budou “blížit standardu ve wide-body” bych ani nemluvil. Přes Atlantik jsem letěl s kdekým a hlavní roli hraje dopravce. S jetBlue mám zkušenost mezi NY a LA, to je 5.5 hodin do LA a 4.5 po větru zpátky, to už není moc rozdíl oproti letu do Londýna a můžu potvrdit, že jsou daleko za “standardem” i když porovnávám s vnitrostátními lety. Naopak, od narrow-body aircraft čekám rychlejší boarding a při troše štěstí méně lidí na imigration:) Pro nás je taky k zvážení letět s American, pokud stojíte o odbavení na LHR ze stejného terminálu, na… Číst vice »

kakov

dotaz na znalejší: změnil brexit nějak možnosti cestovat EU-Londýn-USA? děkuji

Ivan

Nezměnil, UK nebylo v Shengenu. Čili do stačí pás a do USA navíc ESTA.

Jirka B.

A já bych k tomu, jakmile se vše zase trochu rozlítá, přidal ještě raději nějakou větší časovou rezervu na přestup, než dříve, protože člověk nikdy neví. Kolikrát to na LHR bylo i tak „maso“ s přestupem a teď to bude asi ještě horší.

Walker

Souhlasim, muj prestup mezi Terminalem 1 a 3 kolikrat vypadal tak, ze za mnou prirucak vlal..

Jimbo Jones

Ne. Británie nebyla v Schengenu, tak z něj ani nemusela vystupovat. A předběžný „pohovor“ záleží spíš na aerolince a místu přestupu než vstupních formalitách (zažito Curych OK, Amsterdam maso).

Tomas

ne. nevim, co s tim lidi furt maj.

setkal jsem se s vyznamnym mnozstvim lidi, co si mysleli, ze brexit znamena, ze do anglie budou muset pred cestou sehnat viza na ambasade ….

do anglie se da porad normalne cestovat a to bez ohledu na to, jestli tam jedete do londyna na pivo, a nebo tranzitujete do treti zeme

jedina zmena spociva v tom, ze misto obcanky budou chtit videt pas