LOT 3a leaderboard

Italská vláda v červnu převezme kontrolu nad aerolinkami Alitalia

Boeing 777 společnosti Alitalia. Foto: AlitaliaBoeing 777 společnosti Alitalia. Foto: Alitalia

Italská vláda v červnu převezme plnou kontrolu nad aerolinkami Alitalia. Informoval o tom tamní ministr průmyslu Stefano Patuanelli, podle kterého

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymus

Hloupost. Ztratova aerolinka. Italie na jihu zivori,lide i vzdelani utijaji na sever nebo do zajranici a tohle je zase kradez statnich penez za bileho dne. Je mi lito italu.

Nicky

Alitalia nás přežije všechny – někdy jí budu muset vyzkoušet…

Vítek

Spěchat nemusíte, ona počká😅

Pavel

Alitalia byla vždy naprosto skvělá! Bohužel, do Prahy byla ale pokaždé v pátek plná a nebyly ani biny k odložení trolleye. Naštěstí, ochotné letušky obvykle vyhradily jednu toaletu a tam trolleye naskládaly. V jiné dny nežli v pátky směrem do Prahy bylo s Alitalií vždy vše super. A když jednou zamrzli ve sněhu přes noc v Praze, ihned zařídili divert s Air France přes CDG nebo Lyon. Moc si přeji, aby létali dál.

Barboras

Musím se přidat, letěli jsme s Alitalií do NYC a letušky byly perfektní a pro ty, co nemohli spát, byl otevřen noční bar. Bylo by mi jí taky líto, někteří dinosauři si prostě zaslouží přežít

kanafasik

přežijí nejsilnější a Alitalia

Ikarus

Nekonečná díra na peníze. Člověk by řekl, že zrovna Itálie se svým obrovským zadlužením by měla více přemýšlet co má smysl zachraňovat a co ne.

noerf

Ikarus: dluh je relativní veličina, to řekl myslím Křetínský. Problém je, že většina Evropy jaksi neřeší z čeho ty dluhy bude platit. Protože se zamotala do své politiky nesmyslných dotací, úvěrů a skupování dluhopisů při prakticky nulovém růstu a vysokému zadlužení. A držení ztrátových firem, které svou flotilou i náklady nemohou konkurovat jiným firmám.

kanafasik

Alitalia je přírodní úkaz.