LOT 3a leaderboard

Investice do brněnské MHD: nové tramvaje ze stavebnic i další tratě

První parcinální trolejbusy zařadil DPMB do flotily letos, jde o vozy Škoda 26 Tr. Foto: DPMBPrvní parcinální trolejbusy zařadil DPMB do flotily letos, jde o vozy Škoda 26 Tr. Foto: DPMB

Dopravní podnik města Brna (DPMB) představil své plány na další investice do městské hromadné dopravy. Počítá příští rok s budováním

Zpět na článek
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Laik

Ve srovnání s Ostravou je to bída.

Kubrt

Tak se rozepište, co se chystáv Ostravě, jsem zvědav. Díky.

a8n

Přece předražené škodovky.

Kubrt

Jsem myslel, jestli chystají nějaké nové tratě – vím jen o nové tram. trati v Porubě.

Nespokojený poutník

No jo, a o prodloužení tramvaje ze Stránské skály ani slůvko, jako obvykle poslední dobou.. 🙂 parádička. Doufám, že to nehodlají tak nenápadně opouštět, aby se na to nakonec zapomnělo a nikdo už nevěděl, že se to kdy plánovalo.

mgr.pavel

Nezadrhlo se to na klasickém NIMBY, kdy majitelé domků mezi Drčkovou a Holzovou dělali takové zádrhely, až celý projekt potopili?

(na druhou stranu, toto prodloužení DNES nemá zas tak velký význam, zčásti bude obhospodařovat pole. Až se kopne do země s výstavbou na polích okolo, pak ano. Teď bych se soustředil např. na Kamechy, kampus nebo Lesnou)

a8n

Na Lesnou to vzhledem k bojkotu vedení Seifertovou ze strany MČ taky nemá význam. Za 300 milionů se doprava přinejlepším nezhorší.