dpp

IndiGo vstupuje na globální trh, objednává nejméně třicet Airbusů A350

Model Airbusu A350 v barvách letecké společnosti IndiGo. Zdroj: X / IndigoModel Airbusu A350 v barvách letecké společnosti IndiGo. Zdroj: X / Indigo

Na dalších sedmdesát letounů stejného typu má aerolinka opci.

5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Matus

Tešíme sa z každej objednávky pre Airbus 🙂 Dúfajme, že prinesú veľa šťastných nalietaných míľ 🙂

Xaver

Třeba se dočkáme i toho spojení s Indií. Jak nám slibuje ředitel LKPR již řadu let v každém článku, podcastu atp😊

Apex

No, slibuje… nevím, zda je možné informace o tom, že by rádi získali spojení s Indií a že na tom pracují, považovat za sliby, ale budiž. Jde ale hlavně o to, že komunikace mezi leteckou společností a letištěm je málokdy jednoduchá a rychlá, znám případy, kdy se o lince (v rámci Evropy!) jednalo i 10 let. A i když se o Indii diskutuje již dlouho, tak letiště má relativně omezenou možnost urychlit rozhodnutí dopravce. Ten totiž musí brát v úvahu mnoho proměnných, jako velikost obchodní a turistické výměny, možnost vygenerovat další poptávku kromě té, kterou oslovuje už dnešní nabídka, byť… Číst vice »

Majkl

Tipuji, že takové spojení vznikne až s dodávkou Airbusu A321XLR pro který by vzdálenost PRG-DEL neměl být problém a kapacitně, případně provozními náklady by byl asi nejvhodnější. Naopak jakékoliv widebody by možná mělo problém se na takové lince uživit, Indové sem moc nejezdí, jen pár jich zde pracuje a v Dillí jsem osobně byl minulý rok a turistů z Evropy jsem tam vážně mnoho nepotkal a to dokonce ani u Taj Mahalu.

David

Slibem nezarmoutis 😉 haha