LOT 3a leaderboard

Hyundai v Česku vybral nástupce po Vošickém. Značku povede Saitz z Auto Palace

Martin Saitz, nový generální ředitel Hyundai Motor CzechMartin Saitz, nový generální ředitel Hyundai Motor Czech

Novým generálním ředitelem společnosti Hyundai Motor Czech bude Martin Saitz, který dosud vede jednoho z největších dealerů osobních aut v

Zpět na článek
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Víťa

Tak hlavně aby u nás Hyundai pokračoval ve stejně dobré práci, jako doposud ne? Přeci jen, když se podívám na jejich nabídku modelů a ceny, tak si u nás stojí velice dobře, nemám pravdu?

Dušek

Je pravda, že cenově jsou ta auta dostupná pro většinu z nás. Co se týče kvality ,tak tam také nebude problém, známej má i30 už pár let a nemůže si ji vynachválit, nemluvě o tom, že servis snad ani nemusel navšívit 🙂

Eda

Vošický mi značku absolutně znechutil a bude roky trvat (zda vůbec) si vrátím názor aspoň na neutrál.

Každopádně novému gř i značce přeji leší rozhodování, chvání vůči dealerům

a těším se na to, že z reklam nadobro vymizí trapárny vůči konkurentům – ale bude to fér boj o parametrech a cenách. To hlavně!

Depeche

Myslim si, že změnou vedení se toho moc zásadního nezmění. Hlavní je dělat auta kvalitně a to stále umí.

Michal

Osobně doufám, že se jim bude dařit jako doposud, co vy? A hlavně, že se k nám dostane co nejvíce modelů..Takovou Sonatu bych na našem trhu opravdu uvítal, podle mě se jedná o dost zajímavý model, nemyslíte?

Solík Míra

Co jsem četl, tak Sonata zatím není potvrzená pro náš trh, no uvidíme. Každopádně dle dostupných informací je to opravdu povedené a hlavně krásné auto a byla by škoda, kdyby se k nám nakonec přece jen nedostala.

Karel C.

Dealerská síť prořídla, ale prodejnost byla skvělá, takže ? Kdo ví, co všechno za tím stojí, každopádně mám první auto od korjeců a musim je pochválit.